سبد خرید شما خالی می باشد.
0
فروش کیسه زباله عمده

کیسه زباله در انواع گوناگونی تولید می شوند. کیسه زباله سیاه که به کیسه زباله عادی معروف هستند از پر مصرف ترین نوع کیسه زباله می باشند. این کیسه ها در انواع سایز، رنگ، کیفیت و ... تولید و به بازار عرضه می شوند. با توجه به نیاز زیاد مشتری ها تولید این کیسه زباله ها روز به روز رو به افزایش است که شرکت های تولیدی با استفاده از جدیدترین دستگاه ها انواع کیسه زباله را تولید و به بازار ارائه می کنند. این تولیدی ها محصولات خود را به کشورهای همسایه مانند عراق، ترکیه و ... نیز صادر می کنند. قیمت فروش کیسه زباله عمده معمولا بر اساس درجه بندی مواد اولیه و قیمت مواد پتروشیمی متغیر است اما همیشه قیمت عمده پایین تر خواهد بود. شرکت هایی که فقط فروش عمده دارند سفارشات کم تر از ۲۰۰ کیلو را قبول نمی کنند زیرا پخش و تولید آن ها فقط به صورت عمده است و تولید در تناژ کم ضایعات زیادی را به وجود می آورد.
همانطور که می دانید فروش عمده برای دو طرف معامله، تولید کننده و مصرف کننده سود آور تر است زیرا هیچگونه واسطه ای وجود ندارد و مشتری به صورت مستقیم محصول مورد نیاز خود را به تولید کننده سفارش و تحویل می گیرد.

قیمت کیسه زباله عمده

قیمت این محصولات با توجه به عوامل بسیاری قابل تغییر است در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را برای آن ها در نظر گرفت. اغلب کیسه زباله را به صورت کیلویی تولید و قیمت گذاری می کنند.قیمت کیسه زباله با توجه به قیمت روز مواد مورد استفاده در پتروشیمی و نوع مواد اولیه بر حسب کیلو گرم انتخاب می شود. علاوه بر این عوامل دیگری مانند شرکت سازنده، ضخامت کیسه، سایز بندی، رنگ و .... می توانند در قیمت گذاری نهایی کیسه زباله موثر باشند.

مزایای فروش عمده کیسه زباله

  • ضخامت بیشتر
  • استفاده از مواد اولیه مرغوبصادرات به سایر کشورها
    قابلیت کشسانی خوب
  • مقاومت بالاتر
  • تنوع بیشتر در مدل، رنگ، سایز
  • هزینه کمتر
  • متناسب با نیاز مشتری ها
  • و ...

مزایای فروش عمده کیسه زباله 

کیفیت کیسه زباله عمده

کیسه های زباله ای که به صورت عمده به فروش می رسند معمولا از چند لایه تشکیل شده اند و با توجه به شرکت سازنده دارای کیفیت های گوناگونی هستند. این کیسه ها اغلب در کشورهای جهان سومی مورد مصرف قرار می گیرند. کیسه زباله های چند لایه دارای کیفیت بالاتری هستند که خرید آن ها از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود.

شما می توانید انواع کیسه های زباله اعم از کیسه زباله رولی، کیسه زباله شفاف، کیسه زباله بنددار، کیسه زباله کوچک و ... را از طریق فروشگاه ظروف یکبار مصرف آرمانی با قیمت عمده خریداری کنید.

کیفیت کیسه زباله عمده   

فروشگاه آرمانی: عرضه و فروش کیسه زباله عمده

در فروشگاه آرمانی فروش کیسه های زباله به صورت عمده نیز صورت می گیرد. از این کیسه زباله ها در مکان های مختلف از قبیل شهرداری، بیمارستان، خانه، کارخانه ها، سمینار ها و گردهمایی های بزرگ و همچنین در شرکت های خدماتی و نظافتی استفاده می شود. در مراکز بهداشتی درمانی استفاده از کیسه های زباله بیشتر است به همین خاطر خرید کیسه زباله به طور عمده برای این مراکز انجام می گیرد.

شما می توانید خرید عمده ی این محصول را با آرمانی تجربه کنید. شما با خرید آنلاین زمان خرید را به حداقل می رسانید و علاوه بر پول خود در وقت نیز صرفه جویی خواهید کرد. هم چنین بیشتر افراد زباله های خود را تفکیک می کنند و از آنجایی که حجم زباله های بازیافتی بیشتر از زباله های تر است، ترجیح بر این است که کیسه های زباله را به صورت عمده و تعداد زیاد خریداری کنید نه به صورت تکی.

تهیه کردن کیسه های زباله به صورت عمده روشی کاملا به صرفه تر نسبت به خرید تکی آن ها می باشد. زمانی که این محصول را به صورت عمده تهیه کنید دیگر نگران این نیستید که چه زمانی تمام می شود. شما با خرید از سایت آرمانی می توانید واسطه ها را حذف کنید و مبلغ واقعی محصولات را پرداخت کنید. فروشگاه محصولات یکبار مصرف آرمانی برای سفارشات عمده ی شما عزیزان همیشه در دسترس است.