سبد خرید شما خالی می باشد.
0
پلاستیک زیپ دار اصفهان

کیسه پلاستیکی زیپ دار به عنوان یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین انواع پلاستیک شناخته می شود. این نوع کیسه پلاستیکی در انواع شفاف و مات، ساده و طرح دار در اندازه های متفاوتی وجود دارند. مزیت استفاد از این نوع کیسه ها در چفت شدن درب آن ها و نگهداری مدت دار از محصول درون آن است.
کسب و کار های متفاوت با خرید عمده این نوع پلاستیک به بسته بندی محصولات خود می پردازند. برخی دیگر از مشاغل با سفارش این نوع پلاستیک و طرح مورد نظر خود بر روی آن، بسته بندی محصولات خود را انحصاری می کنند.
در شهر اصفهان تولید کنندگان ظروف و محصولات یکبار مصرف به تولید انواع پلاستیک زیپ کیپ اقدام نموده اند. از میان تولید کنندگان، شرکت ظروف یکبار مصرف آرمانی به عنوان تولید کننده برتر انواع محصولات و ظروف یکبار مصرف بسیار مورد توجه خریدارن این محصول قرار گرفته است.

تولید زیپ کیپ در اصفهان

تولید زیپ کیپ های ضخیم با کیفیت و دوام بالا برای نگهداری اقلامی که درون آنها نگهداری می شود از مواردی است که یک تولید کننده باید به آن توجه کند. زیپ کیپ ها نسبت به نایلون های معمولی ضخامت بیشتری دارند. تولید کیسه های نایلونی زیپ کیپ به صورت ساده یا متالایز صورت می گیرد. زیپ کیپ های متالایز می توانند از مواد درون خود به مدت بیشتری نگهداری کنند. از این نوع کیسه ها برای نگهداری خشکبار، لوازم موبایل، مواد غذایی و ... استفاده می شود.
تولیدی آرمانی در شهر اصفهان آمادگی ارائه انواع نایلون های زیپ کیپ به صورت ایستاده، صدفی یا متالایز و ساده را داراست. انواع کیسه های زیپ دار در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ قابل سفارش هستند. مشتریانی که مایل هستند کیسه های زیپ کیپ را در اندازه دلخواه خریداری کنند می توانند با سفارش محصول مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات مورد نظر خود را دریافت کنند.

 تولید زیپ کیپ در اصفهان  

خرید زیپ کیپ از فروشگاه آرمانی

شرکت آرمانی با تولید انواع محصولات و ظروف یکبار مصرف و تولید انواع پلاستیک های زیپ کیپ دار نه تنها بخش اعظمی از نیاز به این محصول در شهر اصفهان را پاسخ داده است بلکه در اقصی نقاط کشورمان به دلیل کیفیت مطلوب محصولات دارای طرفداران زیادی است.
پلاستیک های زیپ کیپ شرکت آرمانی به صورت اندازه های استاندارد و یا به صورت سفارشی در سایز و طرح دلخواه قایل سفارش هستند.
آرمانی 724 نه تنها یک برند قابل اعتماد و نام آشنا از انواع ظروف یکبار مصرف است بلکه با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی به ارائه محصولات مشابه از برند های مختلف اقدام نموده است. برای آشنایی بیشتر با انواع محصولات فروشگاه آرمانی مار ا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.