سبد خرید شما خالی می باشد.
0
کیسه زباله اصفهان

تولید زباله مسئله ای است که همواره دغدغه دوستداران محیط زیست بوده است. رشد جمعیت و افزایش مواد مصرفی در سال های اخیر موجب تشدید این امر شده است. شاید کمترین کمکی که هر شهروند مسئول می تواند جهت کاهش این معضل انجام دهد، دفع و پاکسازی پسماندهای محیط اطراف باشد. قطعا جهت انجام این کار به ابزارهایی نیاز است که مهم ترین و اولیه ترین آن کیسه زباله است. این کیسه ها علاوه بر مصارف خانگی، در محیط های پر زباله مانند مدارس، دانشگاه ها، رستوران ها، تالارها، بیمارستان ها، پارک ها و… نیز کاربرد دارند.
همه ما چه یک خانواده کم جمعیت باشیم چه یک خانواده پر جمعیت، در خانه زباله تولید می کنیم. به همین منظور کیسه های زباله در انواع مختلف به کمک ما می آیند. کیسه های زباله به بهداشت منزل کمک زیادی می کنند. کیسه های زباله توسط برندهای مختلف در مدل های مختلف و سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

انواع کیسه زباله اصفهان

بیشتر افراد کیسه زباله را به شکل همان نایلون زباله بزرگ مشکی رنگ می شناسند، اما این نوع پلاستیک همانند سایر محصولات سایت آرمانی مانند ظرف یکبار مصرف از تنوع زیادی برخوردار است . در ادامه به توضیح تعدادی از کیسه های زباله اصفهان اشاره می کنیم:

کیسه زباله بند دار، بدون بند، برگه ای و رولی

کیسه زباله معطر:

این کیسه ها علاوه بر جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع زباله، باعث خوشبو شدن محیط نیز می شوند.

کیسه زباله رولی پرفراژ دار:

سوراخ های تعبیه شده در قسمت دوخت این کیسه ها، موجب جدا کردن راحت تر کیسه ها از یکدیگر و استفاده آسان تر می شود.

کیسه زباله لندنی:

در واقع همان کیسه های رولی هستند که غالبا به رنگ مشکی شناخته می شوند اما تولید آن ها در سایر رنگ ها نیز امکان پذیر است.

کیسه زباله بیمارستانی:

از این کیسه ها برای دفع پسماندهای پزشکی که خطر بیولوژیکی دارند استفاده می شوند. کیسه زباله بیمارستانی معمولا به رنگ زرد بوده و جهت پاکسازی زباله های عفونی و جلوگیری از نشر عفونت در محیط استفاده می شوند. کیسه زباله بیمارستانی در رنگ های دیگر از جمله قرمز، سفید، آبی و قهوه ای نیز تولید می شوند که هر رنگ کاربرد خاصی را نشان می دهد.

کیسه زباله تجزیه پذیر:

کیسه زباله تجزیه پذیر بر پایه پلیمر گیاهی نشاسته و درصد بسیار کمی از پلیمر پلاستیک تولید می شوند؛ رنگ آن ها سبز بوده و دارای نشان چاپ شده زیست تخریب پذیری است.

آرمانی فروش اینترنتی کیسه زباله اصفهان

کیسه زباله در اصفهان نیز، توسط سایت آرمانی به صورت اینترنتی برای رفاه حال افراد به فروش می رسد. شما می توانید با استفاده از سایت آرمانی در اصفهان و در هر شهر دیگری اقدام به خرید کیسه زباله اصفهان کنید. تمامی انواع کیسه های زباله سایت آرمانی قابلیت چاپ و تولید در ابعاد، ضخامت و رنگ دلخواه را داشته و می توان آن ها را بر حسب نیاز مشتریان عزیز سفارشی سازی کرد. کیسه های زباله موجود در سایت آرمانی از مواد اولیه ممتاز و درجه یک تولید و به بازار عرضه شده است.