سبد خرید شما خالی می باشد.
0
خرید اینترنتی دستکش یکبار مصرف در اصفهان

دستکش نایلونی یا همان دستکش یکبار مصرف از جنس پلاستیک است. دستکش یکبار مصرف در هنگام انجام کارهایی که نمی خواهیم دستمان هنگام انجام آنها آلوده و کثیف شود، به کمکمان می آیند. در صنعت تولید محصولات بهداشت و سلامت، مصرف دستکش یکبار مصرف بسیار رایج است. با پوشیدن این دستکش ها امکان انتقال ذرات آلوده مانند ویروس ها به دست ها کاهش پیدا می‌کند. در واقع، دستکش پوشیدن باعث شده که هم جرم و آلودگی ها از دست یک فرد به محیط منتقل نشود و هم به طور متقابل، جرم و آلودگی از محیط به دست یک فرد نرسد.

شاید فکر کنید که برای خرید دستکش یکبار مصرف حتما باید از خانه خارج شوید و فقط از نوعی که آن فروشگاه موجود دارد می توانید خرید کنید. اما این روزها دیگر این ظور نیست شما می توانید در هر شهر یا روستایی که هستید انواع دستکش یکبار مصرف از برندهای مختلف را در اصفهان و از طریق سایت آرمانی سفارش دهید.

کاربردهای دستکش یکبار مصرف آرمانی

همان طور که گفتیم، دستکش های یکبار مصرف در ایجاد فاصله میان دنیای جرم ها و آلودگی ها با دنیای دست های ما کار مهمی انجام می دهند. در مکان ها و موقعیت های مختلف می توان به سراغ دستکش های یکبار مصرف رفت و از آنها استفاده کرد. در پزشکی و برای معاینه بیماران، در آرایشگاه ها، آشپزخانه ها، آزمایشگاه‌ ها، در منزل و برای تماس با مواد مختلفی که احتمال آلوده بودنشان به باکتری و ویروس‌ها وجود دارد و موارد مختلف دیگر می توان از دستکش های یکبار مصرف استفاده کرد.
در زمانی که محیط های بیرون از منزل به خاطر شیوع ویروس (از جمله کرونا) یا باکتری هایی خاص آلوده باشند لمس دستگیره های در، در آسانسور و… با دستکش های نایلونی کار عاقلانه ای است. دستکش ها در صورت استفاده درست می‌توانند نقش مهمی در حفظ بهداشت و سلامت داشته باشند.

زمان تعویض دستکش یکبار مصرف

دستکش های نایلونی په از برندهای اصفهانی باشد چه از برندهای خارجی، برای استفاده مادام‌العمر شما طراحی نشده اند، آنها را باید زود به زود تعویض کنید. شما باید دستکش های نایلونی را به محض اینکه دستکشتان کثیف یا پاره شد، آن را دور بیندازید. بعد از اینکه کار خاصی را با دستکش انجام دادید و تمام شد و خواستید فعالیت دیگری را شروع کنید، باید دستکش را عوض کنید. برخی اوقات، افراد دستکش‌های شان را نگه می دارند و چند بار از آن استفاده می کنند؛ این کار اشتباه است.
اگر قرار است که از دستکش برای مدتی طولانی استفاده کنید، یعنی فرایندی که در حال انجامش هستید، طولانی است؛ باید حداقل هر ۴ ساعت‌، یک بار دستکش نایلونی را هم عوض کنید. پس هنگام خرید از سایت آرمانی حواستان به این مورد باشد و طبق نیاز خود سفارش دهید.

آرمانی فروش عمده دستکش یکبار مصرف در اصفهان

آرمانی فروش عمده دستکش یکبار مصرف در اصفهان

این روزها خرید اینترنتی بیشتر از هر زمان دیگری لازم و البته راحت شده است؛ برای خرید وسایل بهداشتی خود مانند دستکش یکبار مصرف روی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مثل سایت آرمانی حساب کنید. البته به سراغ هر فروشگاهی هم نروید. سایت آرمانی از اصفهان به تمام مراکز استان های دیگر و شهرهای اطراف، این اقلام را برای شما به صورت عمده و با نازل ترین قیمت ارسال می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

نوشتن دیدگاه