سبد خرید شما خالی می باشد.
0
قیمت کیسه زباله فله

از آنجا که دفع زباله ها برای کمک به محیط زیست، همواره مورد توجه بشر بوده است، اقدام به تولید کالایی کردند که با استفاده از آن بتوان زباله ها را جمع آوری و معدوم کرد.کیسه زباله، کالایی بهداشتی است که از آن به منظور جمع آوری زباله ها در اماکن مختلف استفاده می شود.
جمع آوری زباله ها به این دلیل انجام می شود که از انتشار میکروب ها و بیماری ها در محیط زندگی افراد جلوگیری شود. این کالای بهداشتی که امروزه بسیار ضروری و کاربردی است، در کیفیت و قیمت های مختلف تولید و عرضه می شود.
کیسه زباله در بازار به چند شکل وجود دارد که هر کدام دارای جنس و قیمت های متفاوتی هستند. از آنجا که کیفیت کالا بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد، قیمت کیسه زباله نیز از این قاعده مستثنا نیست. همچنین قیمت کیسه زباله فله یا کیلویی، برای خریداران بسیار مناسب تر از مدل های بسته بندی آن است.

قیمت کیسه زباله فله

فله در کیسه زباله چه مفهومی دارد

کیسه زباله ها معمولا به دو شکل بسته بندی و فله (کیلویی) در بازار یافت می شوند. آن دسته از کیسه زباله ها که بدون بسته بندی به فروش می رسند، به نام فله یا کیلویی شناخته می شوند. همانطور که می دانید، یکی از مواردی که بر قیمت تمام شده کالا تاثیر می گذارد، نوع بسته بندی آن است.
به این ترتیب انتظار می رود کیسه زباله هایی که به صورت بسته بندی به فروش می رسند، از قیمت به مراتب بالاتری برخوردار باشند. از آنجا که قیمت کیسه زباله فله مقرون به صرفه تر است، بنابراین مصرف کنندگان بیشتر تمایل دارند از این نوع کالا استفاده کنند.

حجم کیسه زباله های فله ای قابل خرید

همانطور که ذکر کردیم، کیسه زباله ها با توجه به نوع مصارف، انواع مختلفی دارند. همچنین دارای اندازه های متفاوت و رنگ بندی متنوع نیز هستند. در ادامه به انواع سایزهای کیسه زباله فله که در بازار وجود دارد، اشاره می کنیم.
45*55
55*65
55*70
70*90
80*100
80*120
90*120
100*120
120*140

همانطور که مشاهده می کنید براساس مصارف مختلف، کیسه زباله ها دارای سایز و جنس مخصوص هستند. به طور مثال کیسه زباله هایی که در بیمارستان ها استفاده می شوند، اندازه و جنسی متفاوت با آنچه در منازل استفاده می شود، دارند. بنابراین لازم است با توجه به نوع مصرف، اقدام به خرید کیسه زباله کرد.
برخی ادارات و سازمان های بزرگ، به علت مناسب بودن قیمت کیسه زباله فله، اقدام به خرید آن می کنند. در ادارات به منظور اینکه بتوانند زباله های خشک را جمع آوری کنند، از سایز های بسیار بزرگ با ضخامت بالا استفاده می کنند. اما در کل اگر بخواهیم پرتقاضاترین سایز کیسه زباله را معرفی کنیم، سایز 70*90 است.

قیمت کیسه زباله فله

خصوصیات کیسه زباله با کیفیت

با توجه به اینکه کیسه زباله ها انواع متفاوتی دارند، دارای ویژگی های متفاوتی نیز هستند. اما لازم است خریداران هنگام خرید، علاوه بر قیمت کیسه زباله فله، به ویژگی ها و جنس آن نیز توجه کنند. در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم.

  • • دارا بودن مقاومت و کشش کافی برای انتقال زباله های سنگین
  • • دوخت مناسب زیر کیسه جهت جلوگیری از چکه کردن آب زباله روی زمین
  • • دارا بودن استحکام زیاد و جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع زباله در محیط

کیسه زباله را می توان وسیله ای مناسب جهت جمع آوری زباله ها به شمار آورد. با توجه به اینکه کیسه زباله ها دارای جنس، رنگ بندی و ابعاد متفاوتی هستند، بنابراین از قیمت های متفاوتی نیز برخوردارند.
برخی افراد برای اینکه بتوانند خریدی مقرون به صرفه تر داشته باشند، ترجیح می دهند از کیسه زباله فله استفاده کنند که قیمت کیسه زباله فله بسیار مناسب تر از سایر مدل هاست.
برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به خرید کیسه های زباله به صورت تکی و فله ای با آرمانی همراه باشید

نوشتن دیدگاه