سبد خرید شما خالی می باشد.

0
مواد اولیه سفره یکبار مصرف چیست؟

همانطور که می دانیم مواد اولیه سفره یکبار مصرف با توجه به نوع جنس آن ها متفاوت است. سفره های یکبار مصرف در جنس های کاغذی، پلاستیکی، پلی استر، شیشه ای و... در بازار یافت می شوند. به این ترتیب برای تولید هر یک از این سفره های یکبار مصرف، مواد اولیه خاصی نیاز است. سفره یکبار مصرف که در اغلب مکان ها کاربرد های فراوانی دارد، امروزه به یکی از پر تقاضا ترین وسایل تبدیل شده است. کاربرد های فراوان و تقاضای خریداران سفره یکبار مصرف باعث شده تولید کنندگان از مواد اولیه گوناگونی برای تولید آن استفاده کنند. به منظور کسب آگاهی بیشتر درباره مواد اولیه ای که در سفره های یکبار مصرف به کار می رود، در ادامه مطلب ما را دنبال نمایید. برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت سفره یکبار مصرف کیلویی و سفره یکبار مصرف ارزان قیمت می توانید به سایت ارمانی 724 مراجعه کنید.

مواد اولیه سفره یکبارمصرف چیست


آیا مواد اولیه سفره های یکبار مصرف متفاوت است؟

از آنجا که مواد اولیه سفره یکبار مصرف با یکدیگر تفاوت دارند، ماشین آلات خط تولید آن ها نیز با هم متفاوت است. سفره های یکبار مصرف با توجه به نیاز بازار، در جنس های مختلفی تولید و عرضه می شوند. اغلب سفره های یکبار مصرف جنس پلاستیکی دارند، برخی کاغذی اند و درصدی از آن ها نیز شیشه ای و پلی استر هستند. مواد اولیه ای که در تولید سفره های یکبار مصرف پلاستیکی کاربرد دارند، پلیمری هستند و از نفت در تولید آن ها استفاه شده است. نوع آن ها از پلی اتیلن گرانول است. در تولید سفره های یکبار مصرف پلاستیکی، درصد به کار بردن پلی اتیلن گرانول، کربن و رنگ، نمایان‌گر کیفیت کار است. علاوه بر این، سفره یکبار مصرف کاغذی نیز در بازار وجود دارد که از طرح های بسیار شکیل و کیفیت بالایی برخوردارند. مواد اولیه سفره یکبار مصرف کاغذی درواقع موادی است که در تولید دستمال کاغذی استفاده می شود. همچنین مقداری پلی اتیلن به منظور جلوگیری از نفوذ مایعات به روی میز یا فرش به کار می رود. نوع دیگر سفره های یکبار مصرف، شیشه ای هستند. این جنس که دارای مقاومت بالایی است، به صورت کاملا شفاف و ضد آب ساخته شده است. ضخامت بالای آن باعث شده که اغلب مصرف کنندگان از آن به عنوان رومیزی استفاده کنند. سفره های یکبار مصرف پلی استر جنسی مابین کاغذ و پارچه دارند، اما براق تر و نرم تر هستند. از آنجا که این جنس از ضخامت و دوام بالایی برخوردار است، قابلیت استفاده مجدد را نیز دارا است.

آیا مواد اولیه سفره های یکبار مصرف متفاوت است؟


منبع تامین مواد اولیه سفره یکبار مصرف کجاست؟

برای خرید سفره یکبار مصرف بهتر است به نوع مواد اولیه سفره یکبار مصرف توجه زیادی شود. زیرا استفاده از مواد اولیه نامرغوب در تولید سفره های یکبار مصرف باعث کدر شدن آن، ضخامت ناکافی و از همه مهم تر، غیر بهداشتی شدن سفره می شود.
به منظور تامین مواد اولیه برای تولید سفره یکبار مصرف، لازم است ابتدا به سراغ عرضه کنندگان مواد پتروشیمی رفت. همانطور که می دانیم، برای تولید اغلب سفره های یکبار مصرف، پلی اتیلن گرانول لازم است. بنابراین تولید کنندگان باید نسبت به انتخاب گرید مناسبی که برای تولید سفره یکبار مصرف مورد نیاز است، دقت کنند. همچنین تولید کنندگان برای خرید رنگ و سایر مواد اولیه ای که در تولید سفره یکبار مصرف کاربرد دارند، می توانند به عرضه کنندگان بزرگ و شناخته شده مراجعه نمایند. در این صورت علاوه بر خرید مواد اولیه با قیمت مناسب و به صرفه، خریدی مطمئن را نیز تجربه می کنند. در تولید سفره یکبار مصرف، دستگاه و ماشین آلات مختلفی به کار گرفته می شوند. این دستگاه ها شامل دستگاه چاپ، جرقه گیر، دستگاه پرفراژ، بسته بندی و رول پیچی هستند. علاوه بر این، تولید کنندگان باید از طرح ها و رنگ بندی خلاقانه استفاده کنند. کیفیت کار خود را بالا ببرند و نام برند خود را روی محصولات درج نمایند. امروزه نوع مواد اولیه سفره یکبار مصرف در بازار متفاوت است. از آنجا که سفره های یکبار مصرف در جنس های متفاوت ارائه می شوند، مواد اولیه به کار رفته در آن ها نیز تفاوت دارند. سفره های یکبار مصرف در جنس های پلاستیکی، کاغذی، شیشه ای، پلی استر و... تولید و روانه بازار می شوند. بیشترین ماده ای که در تولید سفره یکبار مصرف کاربرد دارد، پلی اتیلن گرانول است. در سفره های پلاستیکی هر چه میزان پلی اتیلن گرانول بیشتر باشد، کیفیت و جذب آن افزایش می یابد.

دیدگاه‌ها  
با سلام من دستگاه پرفراز رول سفره گرفتم نیاز به مواد اولیه دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
به نقل از محمد سلیمانی:
با سلام من دستگاه پرفراز رول سفره گرفتم نیاز به مواد اولیه دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام و درود بر شما انتخاب درستی کردید، چرا که ما از بهترین تولید کنندگان سفره یکبار مصرف هستیم. شما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی شوید.
نوشتن دیدگاه