سبد خرید شما خالی می باشد.

0
کارخانه تولید سفره یکبار مصرف

از چند سال گذشته تا به حال با توجه به افزایش نیاز و تقاضای مردم نسبت به تولید سفره های یکبار مصرف کارخانه های متعددی در راستای تولید انواع سفره یکبار مصرف در ایران به وجود آمده است. در این کارخانه ها سفره های یکبار مصرف از مواد پلیمری، کربن و کاغذ تیشو (برای سفره های کاغذی) تولید می شوند. آرمانی 724 از جمله تولید کننده های مطرح سفره یکبار مصرف است که محصولاتی با کیفیت را با قیمتی مناسب به فروش می رساند. به هر حال در این متن قصد داریم به بررسی مشخصاتی بپردازیم که کارخانه تولید سفره یکبار مصرف باید داشته باشند. از شما دعوت می کنیم که ما را تا پایان این متن همراهی نمایید. برای دسترسی به عمده فروشی ظروف یکبار مصرف و خرید انواع لوازم همچون طاقه سفره یکبار مصرف، سفره یکبار مصرف ضخیم و ... می توانید خرید خود را با اطمینان از سایت آرمانی 724 انجام دهید. 

آرمانی کارخانه تولید سفره یکبار مصرف

آرمانی کارخانه تولید سفره یکبار مصرف

مرکز پخش سفره یکبار مصرف آرمانی تولید کننده انواع مختلف سفره های یکبار مصرف است. از سفره یکبار مصرف ساده گرفته تا سفره های یکبار مصرف مجلسی، کاغذی، شیشه ای همه در این کارخانه تولید می شوند. در ضمن این کارخانه امکان خرید مستقیم و عمده را برای مشتریان خود فراهم کرده است. 

کارخانه آرمانی را می توان یکی از تولیدکنندگان سفره با کیفیت در ایران دانست. سفره های یکبار مصرف ارائه شده در این کارخانه دارای تنوع در جنس و رنگ هستند. 

بهترین کیفیت با کارخانه تولید سفره یکبار مصرف آرمانی

برای خرید سفره یکبار مصرف مرغوب و با کیفیت توجه به برخی موارد مهم و ضروری خواهد بود. ضخامت و ابعاد مناسب، شفافیت، رنگ و کیفیت چاپ سفره و نوع بسته بندی نکاتی هستند که باید در رابطه با خرید سفره یکبار مصرف به آنها توجه کنید. از آنجایی که سفره های یکبار مصرف ارتباطی مستقیم با مواد غذایی دارند در صورت به کار بردن مواد نامرغوب هنگام تولید، سلامت مصرف کننده و مشتری به خطر خواهد افتاد.

بهترین کیفیت با کارخانه تولید سفره یکبار مصرف آرمانی

در کارخانه تولید سفره یکبار مصرف آرمانی ارائه جنس مرغوب و با کیفیت حرف اول را می زند. در این کارخانه انواع مختلف سفره یکبار مصرف با بهترین مواد اولیه و به صورت کاملا بهداشتی در ابعاد و اندازه های متفاوت تولید می شود. همچنین برای تولید سفره های یکبار مصرف از مواد پلیمری درجه یک استفاده می شود که کاملا از ظاهر، رنگ و وزن آن مشخص است. سفره با کیفیت و درجه یک براق تر از سفره کم کیفیت است. این کارخانه انواع سفره های یکبار مصرف مرغوب مخصوص مجالس و تشریفات، رومیزی، رستورانی، چاپ دار، طلاکوب، نقره کوب و … را با بهترین کیفیت تولید می کند. 

ارائه سفره هایی با متریال خوب و قیمت مناسب باعث شده که این کارخانه از سراسر ایران مشتری داشته باشد. همچنین علت وجه تمایز کارخانه آرمانی از کارخانه های رقیب خود همین دقت در کیفیت محصول تولیدی است.

بهترین کیفیت با کارخانه تولید سفره یکبار مصرف آرمانی

تولید عمده کارخانه سفره یکبار مصرف

در بسیاری از کارخانه ها تولید و عرضه سفره یکبار مصرف به صورت عمده انجام می شود. تولید سفره یکبار مصرف عمده فرصتی است مناسب برای عرضه محصول به صورت مستقیم به تالاردارها، رستوران ها و فروشگاه های مرتبط با ظروف و سفره یکبار مصرف که با کمترین قیمت کالای مورد نیاز خود را تهیه کنند. 

کارخانه آرمانی این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته که انواع سفره یکبار مصرف مورد نیاز خود را به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت مستقیم از درب کارخانه تهیه کنید. همچنین مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. کارخانه تولید سفره یکبار مصرف آرمانی ضمن تامین و پخش نیاز شهرهای داخلی ایران امکان صادرات سفره های با کیفیت به خارج از مرزهای ایران را نیز دارد.

مشخصات یک کارخانه تولید سفره یکبار مصرف

یک کارخانه تولید سفره یکبار مصرف برای راه اندازی و شروع به کار خود نیازمند تجهیزاتی است. این تجهیزات عبارتند از:

  • خط تولید سفره یکبار مصرف
  • دستگاه چاپ 
  • دستگاه ایجاد پرفراژ بر روی سفره یکبار مصرف

بهترین کیفیت با کارخانه تولید سفره یکبار مصرف آرمانی

حال که با مواد اولیه مورد نیاز تولید سفره یکبار مصرف آشنا شدید، در ادامه به شرح عملیات انجام گرفته برای تولید میپردازیم. با ما همراه باشید. 

در فرآیند تولید سفره یکبار مصرف بعد از فراهم کردن مواد اولیه مورد نیاز تولید سفره یکبار مصرف و مخلوط کردن این مواد با هم، مواد وارد خط تولید نایلون می شوند. دستگاه تولید نایلون این مرحله دستگاه اکسترود است که با فرآیند فشار باعث کاهش ضخامت مواد اولیه می شود. در پایان مرحله نایلون سفره یکبار مصرف تولید خواهد شد.

عرض نایلون تولید شده بسته به سفارش مشتری در اندازه های ۸۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ تولید می شود. بعد از این مرحله نوبت به قسمت جرقه گیری می رسد. طی کردن این مرحله برای دوام چاپ روی سفره است. مرحله چاپ روی سفره یکی از مراحل مهم تولید سفره یکبار مصرف به شمار می رود. نوع چاپ باعث بهتر نشان دادن جلوه سفره می شود. و البته نوع چاپ بستگی به نوع سفره دارد. به طور مثال چاپ سفره معمولی متفاوت از سفره مجلسی است.

کلام آخر

در آخر این نکته را یادآور می شویم که هنگام خرید سفره یکبار مصرف مورد نیاز خود حتما به اندازه قید شده روی بسته بندی سفره دقت کنید. از آنجایی که سفره یکبار مصرف ارتباط مستقیم با مواد غذایی دارد هنگام انتخاب و خرید کیفیت سفره را نیز بررسی کنید. نوع بسته بندی در سفره های یکبار مصرف بسیار مهم است و بسته بندی اصولی برای این محصول یک مزیت و ویژگی به حساب می آید. 

همچنین هنگام خرید از شرکت هایی خرید کنید که دست مشتری را برای انتخاب باز گذاشته و تنوع بیشتری در نوع سفره های یکبار مصرف خود دارند. شرکت های معتبر تولید سفره یکبار مصرف برای راحتی و سهولت در خرید اقدام به راه اندازی سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین برای فروش محصولات خود کرده اند.

کارخانه تولید سفره یکبار مصرف آرمانی با تولید و عرضه انواع سفره های یکبار مصرف مجلسی، ساده، طلاکوب، نقره کوب، رومیزی، طاقه ای و …  انتخاب و خرید را برای شما آسان تر از همیشه کرده است. با مراجعه به وب سایت آرمانی ۷۲۴ می توانید تنوع محصولات این کارخانه را مشاهده کنید.

نوشتن دیدگاه