سبد خرید شما خالی می باشد.

0
آرمانی و دیجیتال مارکتینگ پونه مدیا

ما در گروه تولیدی بازرگانی آرمانی، فعالیت خود را با تولید یک نوع محصول آغاز نمودیم. در ابتدای راه با یک نیروی کار و یک دستگاه قدم در راه تولید و عرضه محصولات یکبار مصرف نهادیم و هم اکنون به لطف خداوند مهربان توانسته ایم با همکاری تنگاتنگ با تولیدکنندگان به نام و معتبر و همچنین گسترش خط تولید خود، بخش وسیعی از نیازهای روزمره خانوار ایرانی و مشاغل مختلف به لوازم و ظروف یکبار مصرف را تامین کنیم. در حال حاضر در سبد کالایی آرمانی بیش از 1000 محصول با کیفیت از برندهای مختلف وجود دارد که شما می توانید این محصولات را در هر مکان و هر ساعتی از شبانه روز به راحتی در تعداد مختلف در سایت آرمانی سفارش دهید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.
آرمانی 724 یکی از پیشگامان عرضه محصولات یکبار مصرف به صورت اینترنتی است که در سال های فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان را فراهم کند. تمام تلاش ما در گروه آرمانی این بوده که در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز بتوانیم خدمات خود را به شما عزیزان ارائه کنیم. رضایت مشتریان آرمانی 724 گواهی است بر عملکرد مطلوب این تیم با انگیزه و جوان.
شاید در سال هایی نه چندان دور، کسی باور نمی کرد که روزی از داخل خانه و با استفاده از یک گوشی تلفن همراه بتواند، محصولات یکبار مصرف مختلف را بررسی و سفارش خرید این لوازم را برای برگزاری یک مهمانی بزرگ را ثبت کند. ما با نگاهی بلند به آینده و ایمان به رشد علم و فناوری از همان آغازین روزهای فعالیتمان، اقدام به معرفی محصولات و خدمات خود در سایت آرمانی نمودیم و امروز به لطف تکنولوژی این امکان به راحتی در دستان شما قرار دارد.
ما به عنوان یکی از پیشگامان عرصه تولید و توزیع لوازم یکبار مصرف از سال 1396 اقدام به راه اندازی سایت آرمانی 724 کردیم و در تمام این سال ها در کنار عرضه محصولات یکبار مصرف، اطلاعات مختلفی در زمینه صنعت تولید لوازم یکبار مصرف را در بخش وبلاگ به شما عزیزان ارائه نمودیم.
ما برای ورود به عرصه کسب و کارهای اینترنتی و برای طراحی و راه اندازی سایت آرمانی 724، طراحان و مهندسان تیم پونه مدیا را به یاری خواستیم و این تیم جوان و با انگیزه در تمامی این سالها همراه و پشتیبان ما بوده اند. شما عزیزان می توانید برای خرید و فروش عمده ظروف یکبار مصرف به سایت آرمانی 724 مراجعه کنید.

طراحی لوگو آرمانی 724

هر برندی در هر کجای دنیا برای آن که در ذهن مشتریان خود ماندگار شود، باید یک لوگوی اختصاصی داشته باشد. کار طراحی لوگو کاری است تخصصی که باید توسط فرد خبره و کاربلد انجام شود. انتخاب طرح و رنگ لوگو باید معرف خوبی برای برند باشد و از آنجا که حساسیت این کار را به خوبی درک کرده بودیم، خلق لوگوی آرمانی را به دستان هنرمند و توانای پونه مدیایی ها سپردیم چون به نتیجه کار اطمینان داشتیم.

طراحی لوگو آرمانی 724

طراحی سایت آرمانی 724

ما برای آغاز فعالیت اینترنتی خود به دنبال شرکتی بودیم که از کیفیت کار طراحی سایت آن اطمینان داشته باشیم. برای این منظور تحقیقات گسترده ای انجام دادیم و نمونه کارهای زیادی را مورد بررسی قرار دادیم در نهایت پونه مدیا را به عنوان یک همراه مطمئن و متخصص برگزیدیم. در طی جلساتی که با تیم پونه مدیا برگزار شد و با شنیدن ایده ها و راهکارهای این تیم جوان، خلاق و حرفه ای به همراهی با این تیم مصمم گشتیم و در نهایت طراحی فروشگاه اینترنتی آرمانی 724 را به دستان توانمند این تیم سپردیم. در طی این سال ها چالش های مختلفی بر سر راهمان قرار گرفت که با همفکری و برگزاری جلسات مشاوره بین آرمانی و پونه مدیا از یکایک این چالش ها با بهترین نتایج گذر نمودیم.
آنچه که امروز به عنوان یک سایت جامع و کامل به عنوان سایت آرمانی می بینید حاصل تلاش و همکاری چندین ساله ما و پونه مدیاست. امیدواریم شیرینی راحتی در خرید و انتخاب محصول مورد پسند و نظرتان در سایت آرمانی به تار و پود جانتان بنشیند.

پیاده سازی سایت آرمانی 724

زمانی که خواهان طراحی و پیاده سازی سایت فروشگاهی هستیم باید بدانیم کاری بزرگ در پیش روی ماست، کاری که هر کسی از عهده انجام آن بر نمی آید مخصوصا زمانی که تعداد محصولات و مجموعه محصولات در آن به قدری بالاست که حتی خودمان نیز گاهی سردرگم می شویم. برای طراحی آرمانی 724 با متخصصان دیجیتال مارکتینگ پونه مدیا مشورت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا بهترین راهکار برای رسیدن ما به اهدافمان است. درست است که بسیاری از قابلیت ها و امکانات در جوملا از ابتدا وجود دارد اما بسیاری از نیازهای ما توسط تیم پونه مدیا به صورت اختصاصی کدنویسی و اجرا شد تا بتواند پاسخگوی نیازهای ما باشد. در هر سایت فروشگاهی باید محصولات در دسته بندی های مشخص و منظم قرار بگیرند تا بهترین نتیجه را از آن بگیریم. مجموعه های محصول در سایت فروشگاهی آرمانی ایجاد و محصولات مرتبط به هرکدام اختصاص داده شد تا کاربران سایت به راحتی بتوانند صفحات مورد نظر خود را با گشت و گذاری کوتاه در سایت بیایند. صفحات داخلی سایت با توجه به آیتم های مختلف طراحی و ماژول های مورد نیاز برای بهره مندی از راندمان حداکثری سایت جایگذاری شده اند.

پیاده سازی سایت آرمانی 724

سئو سایت آرمانی 724

در پهنه نامتناهی اینترنت صفحات زیادی وجود دارد که هر کدام به عنوان یک محتوای مجزا، معرف موجودیتی خاص است. در ادامه دامنه تصور خود را محدود تر می کنیم و عرصه قابل تصور برای این موضوع را به یک محصول خاص که توسط چندین و چند عرضه کننده یک محصول ارائه شده، محدود می کنیم به عنوان مثال به این موضوع فکر کنید یک محصول خاص که در سایت های مختلف عرضه شده چطور باید به افرادی که خواهان آن هستند، معرفی شود. معمولا افراد هنگامی که می خواهند یک محصول خاص را خریداری کنند از موتورهای جستجو برای سرچ کمک می گیرند، گوگل در صدر پرکاربردترین موتورهای جستجو در جهان است. اگر نام محصول مورد نظر خود را در گوگل جستجو کنیم در کسری از ثانیه گوگل لیستی بلند بالا از سایت هایی که این محصول را معرفی کرده اند را به ما ارائه می دهد. طبیعی است افراد پس از جستجو در گوگل به سراغ صفحاتی می روند که در ابتدای لیست معرفی شده توسط گوگل قرار دارد. حالا ما باید چه کنیم تا در ردیف اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیریم. تمامی کارهایی که برای قرار گرفتن یک سایت و صفحات آن در صدر نتایج گوگل انجام می شود را سئو سایت می گویند.
این توضیحات مقدمه ای بود بر اهمیت سئو. لازم به ذکر است طراحی و سئو حرفه ای سایت در کنارهم شما را به اهدافتان خواهد رساند. ما به این موضوع بطور کامل واقف بودیم و به همین دلیل سئو سایت آرمانی را به تیم سئو پونه مدیا سپردیم. سایت آرمانی به لطف تجربه و تخصص تیم سئو پونه مدیا با بسیاری از کلمات کلیدی این حوزه در صدر نتایج گوگل قرار دارد. برای دستیابی به این مهم صفحات مختلف مجموعه های محصول، محصولات، بلاگ و ... توسط تیم سئو پونه مدیا بهینه سازی شده است.

این روایت شرحی بود کوتاه و مختصر از داستان زندگی آرمانی از تولد تا به امروز که فراز و نشیب بسیار داشته است. ما در این راه تنها نبودیم بلکه پونه مدیا همواره شانه به شانه همراه ما بوده است.

نوشتن دیدگاه