سبد خرید شما خالی می باشد.

0
آتش بازی سرد چیست

یکی از کارهای تفریحی و نمایشی آتش بازی است که در جشن ها، مراسمات و شادمانی ها انجام می شود. انجام آتش بازی از زمان های قدیم تا به امروز در اکثر کشورها متداول بوده است و پیشینه زیادی دارد. انواع گوناگون آتش بازی شامل آتش بازی زمینی، گرم، سرد و آتش بازی هوایی است، که در این مطلب به معرفی آتش بازی سرد می پردازیم.

ملزومات آتش بازی سرد

آتش بازی سرد با استفاده از ابزار الکتریکی انجام می شود و با استفاده از یک نوع ترکیب خاص دارای گرمای بسیار کمی می باشد به همین دلیل هیچگونه آسیبی به اجسام اطراف خود وارد نمی کند، منظور از سرد بودن آتش درجه حرارت آن می باشد که در آتش بازی سرد درجه حرارت کم است. آتش بازی دارای وسایل خاصی می باشد که از وسایل آتش بازی سرد می توان آبشارهای سرد برقی را نام برد. در واقع وسایل آتش بازی آبشاری سرد یک آتش بازی بدون آتش است و یکی از جدیدترین آیتم های مد شده در مراسم، افتتاحیه و ... می باشد، این آبشارها با جرقه ها و درخشش منحصر به فردی که دارند لحظه های خاص و به یادماندنی برای همه رقم می زنند، فواره های آبشار سرد کاملا امن می باشند و جرقه های آتش زای آن ها مشتعل نمی باشند و افراد مهبوت درخشش و جلوه ی آن خواهند شد، آتش بازی سرد این قابلیت را دارد که در فضاهای بسته و خانه ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد و با اطمینان کامل می توان از آن ها استفاده کرد و لذت برد، این نوع آتش بازی ها نسل جدیدی از نورافشانی و افکت های نوری می باشند.

ملزومات آتش بازی سرد

ویژگی های آتش بازی سرد

در آتش بازی سرد خبری از انفجار و مواد منفجره نیست همچنین سر و صدای و بوی آزار دهنده ای ندارند، این مدل آتش بازی دودی تولید نمی کند، به همین دلیل بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. امنیت بالایی که آتش بازی سرد دارد این امکان را می دهد که به صورت همزمان و ترکیبی با دستگاه های دیگر مثل کاغذ پاش و افکت بخار قابل استفاده باشد. خطر آتش سوزی در این نوع آتش بازی به صفر می رسد. همچنین قابلیت ترکیب آن با دیگر دستگاه ها کار را بسیار خاطر انگیز و جذاب می کند. این مدل آتش بازی هیچگونه آلودگی به همراه ندارد و همین امر موجب می شود در هر مکانی قابل استفاده باشد. آتش بازی سرد کاربرد بسیاری دارد و در مناسبت ها و مراسمات می توان از آن ها استفاده کرد، این مدل آتش بازی ها در مراسم عروسی بیشترین کاربرد را دارند به خصوص در هنگام ورود عروس، رقص و بریدن کیک عروسی از آن استفاده می کنند. اگر از آبشارهای مصرفی با کیفیت استفاده کنید در صورت برخورد به هیچ عنوان آسیبی به فرد یا لباس آن ها وارد نمی شود. آتش بازی سرد به وسیله شوک الکتریکی و با استفاده از ریموت کنترل انجام می شود که در دو مدل شارژی و باتری دار در بازار موجود می باشند. آبشارهای سرد در چند مدل موجود می باشند که ارتفاع متفاوتی دارند و با توجه به فضای مورد استفاده می توان یکی از آن ها را انتخاب کنید به عنوان مثال آبشارهایی با ارتفاع 3 متر را باید در فضای باز به کار برد، برخی از این آبشارها چند کانال دارند که قابلیت روشن کردن چند آبشار به صورت همزمان ممکن می باشد.

شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع آتش بازی سرد و خرید اینترنتی کهکشان آتش بازی از طریق سایت آرمانی اقدام کرده و مجالس و مراسم شاد خود را در ذهن همگان ثبت کنید.

نوشتن دیدگاه