سبد خرید شما خالی می باشد.

0
مواد تشکیل دهنده دستمال کاغذی

مواد اولیه دستمال های کاغذی بسته به نوع کیفیت آن ها متفاوت خواهد بود. در بسیاری از دستمال های کاغذی بیش از هزاران نوع مواد شیمیایی وجود دارد که کلر به عنوان یک ماده سمی جز آن ها می باشد. مواد شیمیایی به خصوص کلر برای سلامتی مضر بوده و باعث بسیاری از بیماری های پوستی می شود. این نوع از دستمال های کاغذی از بازیافت موادی مانند جای پودر های لباس شویی، شانه تخم مرغ، بطری های پلاستیکی و .. به وجود می آیند. در واقع می توان مواد اولیه این نوع از دستمال ها را مواد شیمیایی و مضر مواد بازیافتی دانست. برای خرید دستمال کاغذی در طرح ها، ابعاد و کاربرد های مختلف می توانید به فروشگاه اینترنتی آرمانی مراجعه نمایید.

مواد اولیه دستمال کاغذی چیست

با توجه به اینکه بسیاری از دستمال های کاغذی امروزی با قیمت بسیار ارزان و کیفیت پایین وارد بازار شده اند، باید دانست که مواد تشکیل دهنده این نوع از دستمال ها نمی تواند به کیفیت دستمال های کاغذی اصلی بود. استفاده از دستمال کاغذی های که به صورت بازیافتی تولید می شوند، بسیار فراگیر شده است. این نوع از دستمال های کاغذی به دلیل قیمت ارزان متاسفانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. مواد اولیه و اصلی که در دستمال های کاغذی مرغوب و با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد، همانطور که اشاره شد پوسته نازک درخت و مواد شیمیایی دیگر است که این مواد شیمیایی با شست و شوی مداوم از بین خواهند رفت. اما باید دانست که مواد تشکیل دهنده همه انواع دستمال یکبار مصرف کاغذی اینگونه نخواهد بود. 

مواد اولیه دستمال کاغذی چیست

مراحل ساخت دستمال کاغذی

در بهترین حالت دستمال های کاغذی را از چوب درختان تهیه خواهند کرد. در این فرآیند برش های بسیار نازکی بر پوسته درختان اعمال می شود. این برش ها به لایه های نازک تری تبدیل خواهند شد. در مراحل بعد این لایه های بریده شده به تکه های کوچکتری تبدیل می شوند. این قطعات را با مواد شیمیای دیگر ترکیب خواهند کرد. در مرحله بعد خمیر حاصل شده به اجاق هایی که به اجاق فشار موسوم اند فرستاده می شوند. در فرآیند مخلوط کردن و فشار مواد شیمیایی که با هم ترکیب مبی شوند وزن این نوع از مواد به شکل قابل توجهی کم می شود. خمیر کاغذی به دست آمده را باید در چند مرحله مورد شست و شو داد. این مرحله برای جداسازی ترکیبات شیمیایی از مواد مخلوط شده انجام می شود تا اثرات مواد شیمیایی به حداقل تقلیل یابد. این مواد شیمیایی به شکل روغن سیاه از مواد ترکیب شده خارج می شود. در مرحله بعد باید مواد ترکیبی را به رنگ مورد نظر دراورد. سفید کردن کاغذ با استفاده از مواد سفید کننده گیاهی در چند مرحله انجام می شود. با استفاده از مواد سفیدکننده ای که به ترکیبات اضافه می شود، مواد شیمیایی باقی مانده نیز زدوده می شوند. خمیر حاصله را برای تولید کاغذ انبار شده دوباره با آب ترکیب می شود. مواد ترکیبی را به درون صفحات مشبک که باعث چلاندن و آبکش شدن مقدار زیادی آب می شود هدایت می کنند. مواد حاصله در مرحله ای به نام رطوبت گیری خشک می شوند و به درون سیلندرهای عظیمی هدایت می شوند.

دیدگاه‌ها  
باسلام
در خصوص خرید تناژ های بالا مواد اولیه جهت صادرات
به نقل از سيد قاسم موسوی:
باسلام در خصوص خرید تناژ های بالا مواد اولیه جهت صادرات
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای این موضوع میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید شماره تماس در بالای صفحه درج شده است
نوشتن دیدگاه