سبد خرید شما خالی می باشد.
0

سفره یکبار مصرف آرپی


محصول قيمت
سفره يکبار مصرف آرپي 400 گرم 279,840 تومان
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

سفره یکبار مصرف به علت ساده و بی دردسر بودن استفاده از آن دارای محبوبیت بالایی در میان خانواده های ایرانی می باشد. سفره یکبار مصرف آرپی یکی از برند هایی است که در زمینه تولید سفره یکبار مصرف فعالیت دارد و توانسته است حجم زیادی از خرید و فروش سفره های یکبار مصرف را به خود اختصاص دهد. سفره یکبار مصرف به علت سهولت در استفاده، وزن پایین و عدم نیاز به تمیز کاری از پرفروش ترین محصولات یکبار مصرف محسوب می شود.

سفره یکبار مصرف آرپی

استفاده از سفره های یک بار مصرف به شما کمک می کند تا در هنگام پذیرایی از مهمانان و یا استفاده های روزمره دردسر کمتری داشته باشید. به کار گرفتن سفره های یکبار مصرف در مهمانی هایی که نفرات زیادی حضور دارند شما را از پهن کردن سفره های عریض و طویل که در نهایت منجر به فرآیند طاقت فرسای پاک کردن سفره می شود، بی نیاز می سازد. سفره یکبار مصرف آرپی معمولا دارای خطی جدا کننده می باشد که به این خط پرفراژ گفته می شود. با استفاده از این خط و بدون به کار بردن قیچی می توانید سفره را به اندازه مدنظرتان تقسیم کنید.

سفره یکبار مصرف آرپی برای زمانی که شما قصد دارید به مسافرت و یا پیک نیک بروید از وسایل ضروری برای سفر محسوب می شود. شما می توانید به راحتی و با صرف هزینه کم این محصولات یکبار مصرف را تهیه کنید. با توجه به طرح های زیبا و متنوعی که سفره های یکبار مصرف دارند می توان از آن ها به عنوان رومیزی های قابل تعویض استفاده کرد. همچنین بعد از صرف هر وعده غذایی به راحتی می توانید نسبت به تعویض رومیزی اقدام کنید.

ویژگی های سفره یکبار مصرف آرپی

سفره یکبار مصرف آرپی از مواد اولیه پلی اتیلن ( pe )تولید شده است. این سفره ها از مواد کاملا بهداشتی تولید شده است. تمامی این محصولات از مقاومت بالایی برخوردار هستند. یکی از مزیت هایی که سفره های یکبار مصرف دارند ضد آب بودن آن ها می باشد. قیمت سفره های یکبار مصرف با توجه به طول آن ها متفاوت می باشد. در تولید این ظروف یکبار مصرف از موادی که کمترین آسیب به طبیعت را وارد می کنند استفاده می شود. در صورتی که قصد خرید ظروف یکبار مصرف آرپی را دارید می توانید به سایت آرمانی مراجعه کنید و از نزدیک تنوع این محصولات را مشاهده کنید.

نوشتن دیدگاه