ظروف یکبار مصرف آلومینیومی پارسیان

محصول قيمت
ظرف تک پرس یکبار مصرف آلومینیوم پارسیان

50 عدد

تماس بگیرید
ظرف دو پرس یکبار مصرف آلومینیوم پارسیان

50 عدد

تماس بگیرید
ظرف سه خانه یکبار مصرف آلومینیوم پارسیان

50 عدد

تماس بگیرید
ظرف تک پرس یکبار مصرف آلومینیوم پارسیان کارتن 1000 عددی

1000 عدد

تماس بگیرید
ظرف دو پرس یکبار مصرف آلومینیوم پارسیان کارتن 1000 عددی

1000 عدد

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه

برند پارسیان جزء برند های پر طرفدار در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم می باشد. ظروف این برند در رستوران ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دلایلی برتری این محصولات استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در تولید آن ها می باشد.

محصولات یکبار مصرف پارسیان

این شرکت با بهره گیری از دستگاه های به روز و همچنین کارشناسان و متخصصین حرفه ای در این زمینه توانست جزء بهترین برند ها قرار گیرد. برخی از محصولات یکبار مصرف پارسیان عبارتند از: انواع دیس های جوجه آلومینیومی، نیم پرس، چند خانه، تک پرس، یک و نیم پرس، دو پرس، سه پرس و انواع خورشتی و... .

نمایندگان یک بار مصرف پارسیان

برای دسترسی راحت تر شما عزیزان برند پارسیان نمایندگان فروش را در استان و شهرهای مختلف قرار داده است که یکی از نمایندگان یک بار مصرف پارسیان، فروشگاه اینترنتی آرمانی می باشد که دارای چندین سال سابقه در این زمینه بوده است. با توجه به اینکه محصولات این برند برای نگه داری و بسته بندی غذا می باشد حتما سعی کنید محصولات این برند را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید زیرا بسیار زیاد مشاهده کرده ایم که در تولید این محصولات از مواد مرغوب استفاده نمیکنند و موجب بیماری هایی در افراد می شود. همان طور که در بالا ذکر شد ظروف ها دارای ابعاد متفاوت و کاربردهای مختلفی می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت آن ها می توانید بر روی هر محصول کلیک کرده و علاوه بر دیدن ویژگی ها از قیمت آن مطلع شوید. محصولات این برند علاوه بر توزیع در ایران به سایر کشورها صادر می شود. یکی از اهداف مهم شرکت پارسیان ارائه محصولات با کیفیت و همچنین قیمت مناسب بوده که تا الان توانسته به این هدف خود دست پیدا کند. فروشگاه اینترنتی آرمانی این امکان را برای شما فراهم کرده است که محصولات برند پارسیان را علاوه بر تکی بتوانید به صورت عمده خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر راجع به محصولات این برند و سایر محصولات دیگر در این زمینه کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید و تجربیات آن ها استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه