سبد خرید شما خالی می باشد.
0

صبور و صبار

شرکت صبور و صبار (شرکت صبور)، تولیدی ظروف یکبار مصرف از جنس پلی پروپیلنی تحت برند صبور می باشد که به تولید انواع ظروف یک بار مصرف فوم یا حجیم با برند صبار می پردازد. این شرکت با بهره مندی از نیروهای متخصص و کارآمد اقدام به تولید محصولات با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و بازار مصرف با قیمت مناسب نموده است. از نکات قابل توجه و اهتمام مدیران این شرکت، می توان به اهمیت حفظ سلامت مصرف کنندگان اشاره نمود که این مهم با نظارت و تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مجموعه تولیدی صبور به ثبت رسیده است.

تولیدات شرکت صبور و صبار

ظروف یکبار مصرف صبور و صبار به تولید انواع ظروف یکبار مصرف فوم و ظروف یکبار مصرف pp و pet جهت بسته بندی انواع غذا و شیرینی مورد استفاده رستوران ها و مهمانی ها و هتل ها و شیرینی فروشی ها با علامت استاندارد و تایید SGS پرداخته است. فروشگاه آرمانی عامل فروش ظروف یکبار مصرف اصفهان با قیمت عمده می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان آرمانی در تماس باشید.

ویژگی های ظروف یکبار مصرف صبور و صبار اصفهان

 از ویژگی های ظروف یکبار مصرف پلی‌پروپیلن تولید شده در این مجموعه تولیدی می توان به حفظ سلامت مواد غذایی و آشامیدنی در دمای بالاتر از 65 درجه اشاره نمود. این ویژگی باعث جلوگیری از ترکیب مواد شیمیایی با مواد غذایی گرم شده و سلامت و اطمینان خاطر را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد. از دیگر ویژگی های این ظروف می توان به انعطاف پذیری بالا و درصد پایین ضایعات در هنگام حمل و نقل اشاره نمود. کیفیت بالا و ماندگاری بیشتر مواد غذایی در این ظروف، تجزیه پذیر بودن مواد افزودنی به محصولات و قابلیت بازیافت آن ها، جز سایر ویژگی های بارز تولیدات این مجموعه است.

 

پیاله pp 1000cc صبور
نتایج 1 تا 32 از کل 32 نتیجه
نوشتن دیدگاه