سبد خرید شما خالی می باشد.
0

امیرکو

امیرکو از تولید کنندگان مطرح و خوشنام ظروف یکبار مصرف در کشور می باشد که طرفداران بسیاری در بازار وسایل و ظروف یکبار مصرف دارد. این مجموعه تولیدی با رعایت استانداردهای تعریف شده از طرف مراجع ذیصلاح، از بهترین تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف در کشور می باشد.

ظروف یکبار مصرف امیرکو

فروشگاه اینترنتی آرمانی به فروش و عرضه و پخش ظروف یکبار مصرف امیرکو در این مجموعه پرداخته است. بخشی از ظروف یکبار مصرف امیرکو در دو گروه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و ظروف یکبار مصرف فومی به بازار عرضه می گردد.

نمایندگی فوم امیرکو

نمایندگی این شرکت به ارائه محصولاتی مانند فوم تک پرس، دوپرسی دو قفلی، دو خانه، فوم پیتزا ، فوم همبرگر، سینی بزرگ فومی و ... پرداخته است. ظروف یکبار مصرف امیرکو تهران را با قیمت عالی به صورت اینترنتی خریداری نمایید. جهت اطلاعات بیشتر از ظروف یکبار مصرف amirco و قیمت پخش ظروف یکبار مصرف امیرکو هم اکنون با ما تماس بگیرید.

دیس گرد امیر کو
لیوان امیرکو
دیس برنج امیر کو
سطل ماستی امیرکو
نتایج 1 تا 29 از کل 29 نتیجه
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ظروف یکبار مصرف امیرکو

ظروف یکبار مصرف امیرکو چه محصولاتی را سبد کالایی خود دارد؟
امیرکو از تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف می باشد که انواع ظروف فومی، آلومینیومی، پلی استایرن، پلی پروپیلن، کاغذی و پلاستیکی را تولید و به بازار عرضه می کند. از دیگر محصولات این برند می توان به دستمال آشپزخانه امیرکو اشاره نمود.
چگونه می توان از لیست قیمت محصولات امیرکو مطلع گردید؟
برای استعلام قیمت محصولات امیرکو کافیست با مشاورین فروش فروشگاه اینترنتی آرمانی ارتباط برقرار نمایید.