سبد خرید شما خالی می باشد.
0

طب پلاستیک

( teb plastic ) عرضه کننده محصولات طب پلاستیک با قیمت مناسب. شرکت طب پلاستیک تولیدکننده انواع ظروف یکبارمصرف بهداشتی دارویی و غذایی، فعالیت تولیدی خود را از سال 1377 و با هدف تامین نیاز بازار داخلی کشور و با چشم انداز ورود به بازارهای جهانی، آغاز کرد. شرکت طب پلاستیک را می توان به عنوان اولین تولید کننده در صنعت ظروف یکبارمصرف در ایران نام برد.

فروشگاه اینترنتی طب پلاستیک

طب پلاستیک تا کنون موفق به دریافت گواهینامه های مختلفی در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان و افزایش کیفیت خدمات و محصولات تولیدی خود، گردیده است که عبارتند از: گواهینامه‌ ایزو 9001:2008، گواهینامه ایزو 14001:2004 و گواهینامه ایزو 22000:2005. همچنین طب پلاستیک در سال 1390 موفق به دریافت عنوان صادر کننده نمونه استان سمنان گردید. این شرکت در سال 1396 موفق به گام نهادن فراتر از مرزهای ایران شد و به بازار کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی راه یافت.

شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین

طب پلاستیک به عنوان اولين و بزرگترین تولید کننده ظروف پلیمری یکبار مصرف در ایران می باشد. از محصولات شرکت طب پلاستیک می توان به قاشق و چنگال طب پلاستیک و دیس و بشقاب طب پلاستیک و انواع ظروف و سطل های پلاستیکی اشاره کرد. برای دریافت لیست قیمت طب پلاستیک با ما تماس بگیرید.

نتایج 1 تا 36 از کل 207 نتیجه
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول طب پلاستیک

دلیل شهرت طب پلاستیک در صنعت تولید ظروف یکبار مصرف چیست؟
طب پلاستیک در زمینه تولید کننده ظروف پلیمری یکبار مصرف در ایران به اولين و بزرگترین تولید کننده شهرت دارد.
طب پلاستیک در زمینه تولید کدامیک از ظروف یکبار مصرف فعالیت می کند؟
طب پلاستیک طیف وسیعی از محصولات یکبار مصرف را تولید و با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند که از آن جمله می توان به: انواع قاشق و چنگال، دیس، بشقاب و سطل های پلاستیکی اشاره کرد