سبد خرید شما خالی می باشد.
0

شرکت نیمه شعبانشرکت نیمه شعبان با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید محصولات سلولزی از تولید کنندگان خوشنام در این زمینه است. شما عزیزان می توانید لیستی از محصولات تولید شده توسط این شرکت را در این صفحه از سایت آرمانی مشاهده کنید.

دستمال کاغذی بیتا شرکت نیمه شعبان

شرکت نیمه شعبان  تولید کننده انواع محصولات سلولزی و بهداشتی با مارک های تجاری بیتا و مینا، توانسته است در جهت ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه و نیز ارائه کیفیت بهتر در تولید محصولات گامی در عرصه پیشرفت این صنعت در داخل کشور بر دارد.

محصولات شرکت نیمه شعبان

شرکت نیمه شعبان با نام تجاری و برند محصولات بهداشتی بیتا در راستای کمک به تأمین نیاز روزافزون به مصرف محصولات سلولزی اقدام به تولید محصولاتی نظیر دستمال کاغذی بیتا، حوله کاغذی بیتا، دستمال توالت بیتا، دستمال کاغذی اقتصادی بیتا، نوار بهداشتی، دستمال جیبی و پوشک بچه بیتا نموده است. استقبال مصرف کنندگان محترم از برند بیتا و مینا باعث شد تا فروشگاه آرمانی به فعالیت و کمک به پخش محصولات بیتا اقدام نماید تا هموطنان عزیز به راحتی محصولات خود را در منزل انتخاب و خرید کنند. برای دریافت لیست قیمت دستمال کاغذی بیتا و اطلاع از قیمت دستمال کاغذی عمده با ما تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه