سبد خرید شما خالی می باشد.
0

مجلسی مقدم

شرکت صنایع اصفهان مقدم که به جرات می توان آن را یکی از بزرگترین واحد های صنعتی تولید محصولات بر پایه پلاستیک دانست، در سال 1370 آغاز به کار کرد. فعالیت این شرکت در شهرک صنعتی شهرستان مبارکه اصفهان در حوزه های گوناگون به مدیریت برادران مقدم ادامه یافت. از جمله فعالیت های این واحد صنعتی می توان به تولید پلاستیک، چاپ و همچنین بسته بندی محصولات اشاره کرد. شرکت صنایع اصفهان مقدم با تولید بیش از 60 نوع محصول دارای واحد های مختلفی همچون پلی اتیلن، کامپوزیت، آرایشی بهداشتی، پزشکی، وکیوم، سفره و واحد چاپ می باشد.

محصولات مجلسی مقدم

تولیدات شرکت صنایع اصفهان مقدم تحت برند مجلسی مقدم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصولات با کیفیت شامل گستره وسیعی هستند که برخی از انواع آن ها شامل کالا هایی همچون ساک پارچه ای، پوشش یکبار مصرف توالت فرنگی، انواع کیسه فریزر رولی و جعبه ای، انواع کیسه زباله بند دار و ساده، انواع سفره های یکبار مصرف کاغذی و پلاستیکی با طرح های مختلف، دستمال توالت، لیوان و ... می شود. تلاش مجموعه صنایع اصفهان مقدم بر این بوده تا محصولات تولیدی این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان برسد.

شرکت اصفهان مقدم

شرکت صنایع اصفهان مقدم با تکیه بر تلاش کارکنان، تنوع و کیفیت محصولات و نیز رعایت اصول بهداشتی و تولید تاکنون موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی و داخلی بسیاری همچون گواهینامه مدیریت کیفیت ORS انگلستان، ISO 9001;2008، عنوان کار آفرین برتر توسط وزارت کار و امور اجتماعی و همچنین دریافت چندباره واحد برتر صنایع غذایی در سال های مختلف شده است. شرکت صنایع اصفهان مقدم همواره با توجه به اصل رعایت حقوق مصرف کنندگان حرکت کرده و همواره با نگاه رو به جلوی خود اهدافی را دنبال کرده است که از جمله این اهداف می توان به مواردی همچون کارآفرینی، ارج نهادن به منابع انسانی و توسعه آن، رعایت استاندارد های جهانی در روند تولید و بهبود دائمی کیفیت، گسترش بازار داخلی و قدم نهادن به بازار های بین المللی و افزایش سود آوری و بسیاری دیگر اشاره کرد. فروشگاه اینترنتی آرمانی 724 آماده است تا انواع محصولات برند مجلسی مقدم را به شما مصرف کنندگان گرامی ارائه کند و در اسرع وقت تحویل دهد.

نتایج 1 تا 36 از کل 89 نتیجه
نوشتن دیدگاه