0
دستگاه تولید لیوان کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی می‌تواند با تولید حرارت در دماهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد، از طرفی امروز شاهد آن هستیم که لیوانهای یکبار مصرف کاغذی توانستند تا حد زیادی جای لیوان های یکبار مصرف پلاستیکی را بگیرند و همین باعث شده که کسب و کارهای مربوط به تولید لیوان کاغذی رشد زیادی داشته باشند. بیشترین افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند، شرکت های تولید لیوان های یکبار مصرف و سایر ظروف یکبار مصرف پلاستیکی می باشند که قصد دارند در زمینه تولید لیوان های کاغذی نیز شانس خود را امتحان کنند. در اوایل تولید لیوان های کاغذی هدف بیشتر این بود که محصولی تولید شود تا از نظر بهداشتی و آسیب رساندن به محیط زیست در جایگاه خوبی باشد، اما امروز ما شاهد آن هستیم که شرکت ها، سازمان ها، رستوران ها و… از این محصولات برای چاپ نام شرکت و یا برند خود استفاده می کنند. 

قیمت و مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی

قیمت و مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی بستگی به مدل دستگاهی دارد که شما قصد خریداری و استفاده از آن را دارید یا بهتر است بگوییم که هدف شما از ورود به بازار تولید لیوان های کاغذی چیست. در ادامه دو مرحله اصلی برای خرید یک دستگاه تولید لیوان کاغذی مناسب و سازگار با اهداف شما را در اختیارتان قرار می دهیم.

  • مرحله اول این است تحقیقاتی در خصوص خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی انجام دهید و بررسی کنید که دقیقا چه دستگاهی برای نیازهای شما مناسب است.
  • قدم دوم پیدا کردن یک فروشگاه معتبر و آشنا به مسائل تخصصی در این مورد و خرید دستگاه می باشد. شما باید در این مرحله به وقت زیادی به خرج دهید چراکه بخش زیادی از سرمایه شما صرف خرید دستگاه خواهد شد و اشتباه کردن در این مرحله ممکن است آسیب زیادی به سرمایه گذاری شما بزند.

  دستگاه تولید لیوان کاغذی

فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی

فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی توسط فروشندگان عمده این محصول در سایت های به اشتراک گذاری ویدیو مانند یوتیوب و آپارات منتشر شده و شما می توانید عملکرد مدل های مختلف را ببینید همچنین با جزئیات استفاده از این دستگاه آشنا شوید. برای این کار کافیست عبارت ویدیو دستگاه تولید لیوان کاغذی را در گوگل سرچ کنید و فیلم های مربوط به عملکرد این دستگاه را ببینید.

 

ابعاد دستگاه تولید لیوان کاغذی

ابعاد دستگاه تولید لیوان کاغذی یکی از موارد بسیار مهمی است که قبل از خرید باید به آن توجه ویژه داشته باشیم. چون شما باید دستگاهی انتخاب کنید که در محل مورد نظرتان جای بگیرد و همچنین فضای کافی برای انجام سایر عملیات مربوط به تولید لیوان کاغذی را در اختیار داشته باشید. نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید این است که دستگاه های با ابعاد بالا توان مصرفی بیشتر و از طرفی بازده بیشتری برای شما دارند، اما در صورتی که توانایی در تامین انرژی مورد نیاز به دستگاه را دارید باید از نمونه های پر توان و با ابعاد بالا استفاده کنید. به عنوان مثال دستگاه های مدل TL110 و f_12  می‌توانند بین ۴۰ تا ۴۵ لیوان‌کاغذی در دقیقه تولید کنند، توان مصرفی این دستگاه ها ۴ و ۵ کیلو وات می باشد و برق آن ها از طریق سیستم‌های سه فاز و تکفاز تأمین می‌شود. وزن این دستگاه ها در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و ابعاد آن ها ۲.۵ * ۱.۲ * ۱.۴ متر است.

 لیوان کاغذی

سود تولید لیوان کاغذی

سود تولید لیوان کاغذی مانند سایر کسب و کارها تحت تاثیر شرایط مختلفی مانند: سیستم فروش، برندسازی موفق، تعداد نیروی انسانی و کارکنان، میزان سرمایه گذاری و… می باشد. اما نکته‌ای که باید در این میان در مورد کسب و کار تولید لیوان کاغذی به یاد داشته باشید این است که اگر شما مدیر خوبی باشید و بتوانید کنترل شرایط را به دست بگیرید بی شک کسب و کار خود را پیشرفت خواهید داد و سود زیادی خواهید کرد. در حال حاضر به طور متوسط سود به دست آمده از فروختن ۶۰ هزار عدد لیوان کاغذی، چیزی در حدود ۳۰۰ هزار تومان می باشد که شما باید از کل سود خود هزینه هایی مانند: هزینه آب و برق و گاز، هزینه‌های مربوط به مکان کارگاه تولیدی، هزینه حمل و نقل و مواد اولیه را از کل سود کم کنید تا سود خالص شما به دست بیاید.

 

تولید لیوان کاغذی در خانه

تولید لیوان کاغذی در خانه یکی از کسب و کارهایی می باشد که امروزه توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. اما برای آنکه به صورت دقیق ببینید که آیا می توانید این کار را راه اندازی کنید یا خیر، باید اول از همه بررسی کنید که «هدف شما از تولید این محصول چیست؟» با پاسخ دادن به این سوال شما متوجه می شوید که آیا قصد راه اندازی یک کارگاه خانگی کوچک و کسب درآمد محدود دارید و یا برای پیشرفت کسب و کار خود برنامه ریزی کرده اید. بهترین حالت این است که شما برای مقاطع زمانی مختلف اهداف کوتاه مدتی در نظر بگیرید و مسیر رسیدن به این اهداف را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال تصور کنید که شما یک دستگاه تولید لیوان کاغذی خریداری کرده و در پارکینگ خود به صورت محدود از آن استفاده می‌کنید، بعد از راه اندازی این کسب و کار شما باید شروع به تولید کنید و سعی در برداشتن قدم های بزرگ تر و دسترسی به بازار فروش وسیع تری داشته باشید. در غیر این صورت اگر دوست دارید که یک تولید کننده معمولی باشید که درآمد ثابتی از تولید لیوان کاغذی دارد می توانید به همان دستگاه تولید لیوان در پارکینگ خانه خود اکتفا کنید و از درآمد به دست آمده از آن برای گذران زندگی استفاده کنید.

 دستگاه لیوان کاغذی

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار یا حاوی هر نوشیدنی یا دمنوش دیگر، بستگی به ابعاد و توان دستگاه مورد نظر شما دارد. به طبع هر چقدر ابعاد و توان دستگاه شما بیشتر باشد، میزان تولید شما بالاتر رفته و به این صورت درآمد بیشتری کسب می کنید؛ البته در این قسمت باید به یاد داشته باشید که خرید چنین دستگاه این مستلزم سرمایه اولیه بالاتر و همچنین هزینه بیشتر برای تامین انرژی آن دستگاه است. از طرفی اگر به دنبال راه اندازی یک کارگاه تولیدی بزرگ هستید باید بازار فروش خود را پیش بینی کنید و به جنبه هایی از محصول خود نگاه کنید که باعث محبوبیت آن بین مشتریان شود، در نظر گرفتن این موارد باعث می شود که بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید و سرمایه گذاری موفق تری در این عرصه داشته باشید.

با عضویت در خبر نامه فروشگاه ظروف یکبار مصرف می توانید از جدیدترین اطــلاعیه ها،
محصولات اضافه شده به فروشگاه و فروش های ویژه با خبر شوید.

ظروف آرمانی تولید کننده برتر ظروف یکبار مصرف در سال 1395