0
چاپ نایلون

چاپ نایلون امروز در فروشگاهها و تولیدی های مختلف کاربرد بسیار زیادی دارد، به این شکل که وقتی مخاطب از شما خرید می کند، نایلونی که محصولات را در آن قرار داده اید می تواند کارت ویزیت شما باشد. به همین دلیل است که می بینیم فروشگاه های مختلف بر روی نایلون هایی که به دست مشتری می دهند، اطلاعاتی مانند آدرس سایر شعبات، راه های ارتباطی، طریقه انتقاد و پیشنهادات نگاهی به ویژگی های خاص کسب و کار خود را می نویسند. همین باعث شده است که کسب و کارهایی در خصوص چاپ روی نایلون شروع به فعالیت و بتوانند از این موقعیت برای کسب درآمد استفاده کنند. در ادامه این مطلب از سایت آرمانی بیشتر در این خصوص با هم صحبت می کنیم.

 چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان

چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان یکی از مواردی می باشد که به دنبال استفاده از آن هستند تا به این شکل بتوانند با هزینه اندکی بسته بندی های خاص فروشگاه خود را داشته باشند و خود را در ذهن مشتریان جای دهند. اما نکته ای که باید در این میان به یاد داشته باشید این است که شما هیچ وقت نمی توانید ارزان بودن و کیفیت بالا را با هم به دست بیاورید و یا به زبان ساده تر نایلون های تبلیغاتی ارزان دارای کیفیت پایین تری هستند. البته در نظر داشته باشید که ارزان بودن را پایین بودن کیفیت این نوع نایلون تبلیغاتی همیشه هم به ضرر کسب و کار نخواهد بود و به عنوان مثال فروشگاه های زنجیره ای بیشترین موارد استفاده از چاپ تبلیغاتی ارزان روی نایلون را دارند، با کیفیت پایین چاپ و نایلون که در اختیار مشتریان خود قرار دهند مشکلی ندارند.

 طراحی با کیفیت روی نایلون

چاپ نایلون فروشگاهی

چاپ نایلون فروشگاهی معمولاً به سه روش انجام می‌شود که در ادامه این قسمت این روش ها را با هم بررسی می کنیم: 

  • چاپ هلیوگراور: این نوع چاپ آن را به نام چاپ روتوگراور نیز می شناسند یکی از انواع چاپ روی نایلون است که می‌توان از آن برای چاپ استفاده کرد، دلیل بالا بودن تیراژ چاپ در این نوع استفاده از سیلندر در فرآیند چاپ می باشد.
  • چاپ افست: این نوع چاپ روی نایلون توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است و دلیل اصلی این اتفاق را می توان کیفیت بالای این نوع چاپ در تیراژ های پایین دانست. این نوع چاپ آن را به نام چاپ مسطح نیز می‌شناسند شباهت زیادی به چاپ هلیوگراور دارد.
  • چاپ فلکسو: در این نوع چاپ از فتو پلیمر ها یا کلیشه های لاستیکی که انعطاف پذیر هستند استفاده می شود و به همین دلیل است که به این نوع چاپ فلکسو می گویند. این نوع چاپ می تواند با سرعت بالا بر روی مواد مختلفی که به شکل رول هستند، مورد استفاده قرار گیرد و طرح های مورد نظر را بر روی پارچه یا نایلون حک کند. به این نوع چاپ چاپ برجسته هم می گویند و دلیل آن این است که کلیشه های لاستیکی به شکل مستقیم با نایلون یا پارچه در ارتباط هستند. 

چاپ نایلون بسته بندی

چاپ نایلون بسته بندی زمانی که با کیفیت مناسب و طراحی خلاقانه انجام شود می تواند به عرضه محصولات شما کمک زیادی بکند. این شب ها می توانند بر روی بسته بندی های ثابت محصولات که به عنوان مثال نایلون کشیده شده به دور یک بسته بندی آبمیوه باشد کمک زیادی بکنند و این امکان را داشته باشید که مخاطبان و مشتریان خود را در همان نگاه اول جذب کنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از چاپ نایلون برای بسته بندی، کم بودن هزینه و به صرفه بودن آن نسبت به سایر روش های رایج می باشد. در ضمن برای انجام چاپ روی نایلون شما می توانید از امکانات مختلفی که قبلا ذکر کردیم استفاده کنید تا کیفیتی باب میل خود داشته باشید.

 چاپ روی نایلون

تولید و چاپ نایلون

تولید و چاپ نایلون امروزه توسط شرکت های مختلفی انجام می شود و افزایش تعداد کسب و کارهای نیازمند به  چنین محصولاتی، باعث شده است که تولید نایلون با چاپ دلخواه مشتری یکی از کسب و کارهای پر رونق این دوران باشد. برای راه اندازی این کسب و کار شما نیاز به سرمایه اولیه دارید که بسته به اهداف شما در کوتاه مدت و بلندمدت این سرمایه می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال تصور کنید که شما قصد راه اندازی یک کارگاه کوچک چاپ نایلون را دارید، در چنین حالتی سرمایه اولیه مورد نیاز شما بسیار کمتر از فردی است که قصد راه اندازی یک کارخانه بزرگ با دستگاه های متنوع و محصولات نایلونی متنوع است. 

قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی

قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی بستگی به دو عامل اصلی دارد که در ادامه با هم این دو عامل را بررسی خواهیم کرد:

  • جنس نایلون مورد نظر: طبیعی است که هرچقدر کیفیتی که برای نایلون بسته بندی خود انتخاب می کنید بیشتر باشد، هزینه ای که باید برای آن پرداخت کنید نیز بیشتر خواهد بود. همچنین باید این مورد را در نظر داشته باشید که در مواردی خاص کسب و کارهایی نیاز به نایلون های با کیفیت و ضخامت بالا دارند که همین باعث افزایش قیمت تمام شده بسته بندی آن ها می شود.
  • کیفیت چاپ: شما می توانید با استفاده از روش‌های مختلفی که در قسمت‌های بالا گفتیم، چاپ روی نایلون را انجام دهید. این مورد مهم را نباید فراموش کنید که چاپ با کیفیت قطعاً تاثیر بهتری روی مشتریان شما خواهد گذاشت اما از طرفی که برای بسته‌بندی در نظر گرفته اید را افزایش خواهد داد.
با عضویت در خبر نامه فروشگاه ظروف یکبار مصرف می توانید از جدیدترین اطــلاعیه ها،
محصولات اضافه شده به فروشگاه و فروش های ویژه با خبر شوید.

ظروف آرمانی تولید کننده برتر ظروف یکبار مصرف در سال 1395