سبد خرید شما خالی می باشد.
0

فوکری و لانچ باکس


تماس بگیرید لانچ باکس بزرگ بهظرف یاران خوزستان
تماس بگیرید فوم تک پرسی امیرکو
246,500 تومان ظرف فوم دو پرس صبور
300 عدد
207,000 تومان ظروف فوم تک پرس صبور
300 عدد
230 تومان ظرف فوم دو خانه صبور
240 تومان ظرف فوم دو پرس صنایع پلاستیک خوزستان
100 عدد
تماس بگیرید ظرف فوم تک پرس – صنایع پلاستیک خوزستان
300 عدد
تماس بگیرید فوم دو خانه یکبار مصرف توحید شیراز ستاره
300 عدد
234 تومان ظرف فوم درب دار بزرگ امیرکو
تماس بگیرید فوم تک پرس اورانوس
210,000 تومان ظرف یکبار مصرف فوم تک پرس صدف
300 عدد
تماس بگیرید لانچ کد 2212 نگین 200 عددی
200 عدد
تماس بگیرید ظروف یکبار مصرف پت - لانچ بلند کاسپن 1200ml
250 عدد
تماس بگیرید لانچ باکس کوچک بهظرف یاران خوزستان
360,000 تومان لانچ باکس کوتاه PET شفاف صبور 300 عددی
300 عدد
405,000 تومان لانچ باکس بلند PET شفاف 1000cc صبور
300 عدد
تماس بگیرید ظروف یکبار مصرف پت - لانچ کوتاه کاسپین 800ml
300 عدد
275,400 تومان فوکری کوتاه PET شفاف 700cc صبور
300 عدد
324,000 تومان فوکری بلند PET شفاف 900cc صبور
300 عدد
نتایج 1 تا 27 از کل 27 نتیجه
فوکری و لانچ باکس

هتل دار یا رستوران‌ دار هستید؟ از شستن ظروف غذا در مهمانی ها خسته شده اید؟ به اندازه کافی برای مراسم خود ظرف ندارید؟ برای میوه و سبزیجات دنبال ظرف دردار هستید؟ دست نگه دارید. نیازی به خرید ظرف گران قیمت نیست. فوکری و لانچ باکس را امتحان کنید. فروشگاه آرمانی 724 این ظروف یکبارمصرف مقاوم و دردار را به شما پیشنهاد می کند. برای خرید فوکری و لانچ باکس و آشنایی با انواع آن ها از این صفحه دیدن نمایید. 

لانچ باکس چیست؟

ظروف یکبارمصرف تنوع بسیار بالایی دارند. از لیوان های طرح دار و ساده یکبار مصرف گرفته تا انواع قاشق و چنگال های یکبارمصرف. یکی از پرمصرف ترین و پرطرفدارترین نوع ظروف یکبار مصرف، لانچ باکس ها هستند. لانچ باکس نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان استفاده می شوند. لانچ باکس های یکبار مصرف همان ظروفی هستند که ما برای نگهداری غذا، سبزیجات و حتی غذای آماده از آن ها استفاده می کنیم.

تفاوت لانچ باکس با بشقاب یکبار مصرف این است که لانچ باکس ها، درب دارند. اندازه لانچ باکس بسیار بزرگ تر از بشقاب یکبارمصرف است. استفاده از این محصول در دنیای امروزی رواج زیادی دارد. در عزاداری ها، جشن های عروسی، جشن تولد و در کل در مراسم مختلف این ظروف جایگاه مهمی را کسب کرده اند. 

دلیل محبوبیت زیاد این ظروف راحتی استفاده از آن ها است. شاید در گذشته با استفاده از ظروف معمولی با مشکلات زیادی روبرو می شدیم. شکستن ظروف گران قیمت، مصرف زیاد آب برای شستن ظروف و... باعث جذب مخاطبان به لانچ باکس ها شده است.

انواع لانچ باکس

انواع لانچ باکس

لانچ باکس ها در زمینه های مختلفی با هم تفاوت دارند. جنس لانچ باکس،کاربرد، رنگ، طرح و حتی اندازه در تنوع بی شمار لانچ باکس دخیل هستند. تمام موارد نام برده شده باید در خرید فوکری و لانچ باکس مورد توجه قرار گیرند. در این بخش لانچ باکس ها را از همه نظر با هم مقایسه می کنیم و با انواع آن ها آشنا می شویم.

انواع لانچ باکس از نظر جنس و کاربرد

شاید فکر می کنید لانچ باکس ها همه پلاستیکی هستند یا کاربردی مشابه دارند. در این بخش سه نوع اصلی لانچ باکس را بررسی می کنیم:

  • لانچ باکس پلاستیکی: این لانچ باکس پرمصرف ترین نوع به حساب می آید. در مراسم و مهمانی ها بسیار پراستفاده است. معمولا برای پخش میوه، خرما، سبزی و موادی از این قبیل لانچ باکس مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به اندازه و ابعاد لانچ باکس های پلاستیکی برخی از آن ها برای پخش غذا نیز استفاده می شوند.
  • لانچ باکس فومی: این کالا همان لانچ باکس کاغذی است. بر خلاف لانچ باکس های پلاستیکی این نوع لانچ باکس ها شفاف نیستند. به عبارتی دیگر محتوای درون ظرف دیده نمی شود. معمولا این گروه لانچ باکس برای پخش و نگهداری غذای گرم مورد استفاده قرار می گیرد.
  • لانچ باکس کاسه ای: این محصول هم در جنس پلاستیکی و هم در جنس فومی تولید می شود. کاربرد این نوع لانچ باکس معمولا نگهداری و حمل موادی چون سالاد و سبزیجات است.

انواع لانچ باکس از نظر اندازه و شکل

لانچ باکس ها در اندازه های مختلفی تولید شده اند. لانچ باکس کوتاه که طول کم تر ولی عمق بیش تری دارد. لانچ باکس بلند که بر خلاف نوع کوتاه دارای طول بیش تر و عمق کم تر است. برخی از لانچ باکس ها مستطیلی شکل هستند. برخی نیز در اندازه بزرگ تری به شکل مربع ساخته می شوند. لانچ باکس ها در ابعاد بسیار متفاوتی وجود دارند. معمولا هر چه لانچ باکس کوچک تر باشد، عمق بیش تری دارد و برعکس آن نیز صادق است.

انواع لانچ باکس

انواع لانچ باکس از نظر رنگ و طرح

یکی از نکاتی که در خرید فوکری و لانچ باکس باید بررسی شود رنگ و طرح آن ها است. رنگ لانچ باکس ها معمولا سفید یا بی رنگ است. با این حال لانچ باکس های رنگی نیز تولید شده اند. رنگ هایی چون نارنجی، آبی و سبز در این ظروف دیده خواهد شد. اگر می خواهید در مهمانی های خود متفاوت باشید می توانید لانچ باکس رنگی تهیه کنید. 

لانچ باکس ها از نظر طرح در دو گروه قرار زیر می گیرند:

لانچ باکس ساده 

لانچ باکس طرح دار

لانچ باکس های ساده فقط از یک رنگ تشکیل شده اند. این نوع لانچ باکس تماما سفید، بی رنگ یا تک رنگ است. لانچ باکس طرح دار شامل طرح های مختلف می شود. طراحان با استفاده از رنگ های گوناگون محصولی شیک و زیبا را تولید می کنند. برخی از تولیدکنندگان نیز از طرح هایی چون گل یا ستاره برای زیباتر شدن کالا استفاده می کنند.

فوکری چیست؟ 

شاید تابحال اسم فوکری به گوشتان خورده باشد. فوکری نیز از خانواده ظروف یکبار مصرف است. ظروف یکبار مصرف طیف وسیعی دارند. فوکری و لانچ باکس ظروفی هستند که برای حمل غذای آماده و حتی سبزیجات و میوه جات مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع لانچ باکس نوعی ظرف فوکری به حساب می آید. 

فوکری چیست؟

تفاوت فوکری و لانچ باکس

از مزایای اصلی این ظروف و تفاوت آن ها با ظروف معمولی این است که در فوکری و لانچ باکس دیگر نگران ریختن غذا نیستید. دیگر لازم نیست موز، سیب، گلابی یا سایر میوه ها را در پلاستیک قرار دهید. فوکری ها و لانچ باکس ها بسیار بهداشتی هستند، حمل آن ها آسان است، وزن سبکی دارند و مهم تر از همه جای زیادی را اشغال نمی کنند. همچنین هیچ تفاوتی در ظاهر، کاربرد و مواد به کار رفته در فوکری و لانچ باکس دیده نمی شود.

ظرف لانچ باکس

همانطور که در مطالب بالا به آن شاره شد، ظرف لانچ باکس انواع مختلفی دارد. مدل فوم این ظروف برای غذاهای گرم بسیار مناسب است. اگر برای تولید این ظرف لانچ باکس از پلاستیک درجه یک استفاده شده باشد برای قرار دادن غذا نیز مناسب است. برای خرید ظرف لانچ باکس و هر ظرف یکبار مصرف دیگری باید به این نکته توجه داشته باشید که با پرداخت هزینه کمتر صدمه جدی به سلامت خود و اطرافیانتان خواهید زد، پس به قیمت آن اکتفا نکنید. شما می توانید ظرف لانچ باکس باکیفیت و مرغوب را از فروشگاه ما بخرید. فروشگاه آرمانی انواع ظرف لانچ باکس را در فروشگاه موجود دارد. شما می توانید به صورت عمده این ظروف کاربردی را از ما بخرید. 

لانچ باکس یکبار مصرف

لانچ باکس یکبار مصرف یکی از محبوب ترین ظروف یکبار مصرف درب دار است که کاربرد زیادی دارد. متداول ترین و بهترین ظروف درب دار لانچ باکس است. این ظروف در مراسم ها، پیک نیک، ملاقات های خانوادگی و... مناسب است. از مزیت های لانچ باکس نسبت به ظروف پلاستیکی دیگر داشتن درب است. لانچ باکس ها با توجه به مزیت های فراوانی که دارند از قیمت مناسبی برخوردارند. شما می توانید میوه، سبزی، تخم مرغ، غذا، شیرینی و... را داخل لانچ باکس قرار دهید. وجود درب روی لانچ باکس به بهداشت مواد غذایی داخل آن کمک بسیاری می کند. یکی از موارد پر مصرف لانچ باکس به عنوان ظروف نذری است. خیلی از افراد غذا و مواد غذایی نذری خود را داخل این لانچ باکس ها قرار می دهند. شما می توانید این محصول کاربردی را از فروشگاه ما بخرید. آرمانی ارائه دهنده لانچ باکس با قیمتی مناسب است.

لانچ باکس یکبار مصرف

لانچ باکس یکبار مصرف کیک

یکی از کاربردهای لانچ باکس به عنوان ظروف درب دار کیک است. خیلی از افراد در تولدها از این ظروف درب دار به عنوان ظرف مصرف کیک استفاده می کنند که با بستن درب روی آن از خشک شدن کیک جلوگیری می کنند، پس گزینه مناسبی برای افرادی است که در تولد ها می خواهند کیک خود را با خود ببرند و بعدا بخورند. به دلیل این که مواد غذایی داخل لانچ باکس قرار می‌گیرد باید این محصول از کیفیت بالایی برخودار باشد و از مواد اولیه و متریال درجه یک برای تولید آن استفاده کرده باشند. این اطمینان را داشته باشید که لانچ باکس فروشگاه ما از بهترین و باکیفیت ترین مواد ساخته شده است و به سلامتی شما مشتریان عزیز صدمه ای وارد نمی کند. با اطمینان خاطر لانچ باکس یکبار مصرف را از فروشگاه آرمانی بخرید. فروشگاه ما برای درک حال شما مشتریان این محصول را با قیمتی مناسب عرضه می کند. فروشگاه آرمانی عمده فروش لانچ باکس کیک است. لانچ باکس کیک را به صورت عمده از ما بخرید.

قیمت لانچ باکس

عوامل گوناگونی در قیمت لانچ باکس دخیل هستند که شامل موارد زیر می شوند:

  • جنس
  • اندازه
  • نوع 
  • برند تولید کننده
  • نوسانات بازار
  • ماده اولیه

کلام آخر

برای خرید محصولی مرغوب با قیمتی بسیار مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی آرمانی 724 مراجعه نمایید. این فروشگاه اینترنتی کیفیت و قیمت مناسب را تضمین می کند. آرمانی 724 مفتخر است که سال ها در عرصه فروش ظروف یکبار مصرف فعالیتی داشته و توانسته رضایت مشتریان بسیاری را جلب کند. برای انتخاب و خرید ظروف فوکری و لانچ باکس به بخش محصولات این سایت مراجعه نمایید یا این عبارت را در نوار جستجو تایپ کنید.

سوالات متداول فوکری و لانچ باکس

از کجا می توان لانچ باکس را به صورت عمده خرید؟
فروشگاه آرمانی عمده فروش لانچ باکس است. لانچ باکس مرغوب و باکیفیت را از فروشگاه آرمانی به صورت عمده بخرید.
چند مدل لانچ باکس داریم؟
لانچ باکس از نظر جنس به دو دسته پلاستیک و فومی تقسیم می شود، همچنین لانچ باکس از نظر شکل به صورت کاسه ای، گرد، مربع، مستطیل با اندازه های مختلف تولید می شود.