سبد خرید شما خالی می باشد.

0
خرید کارتنی سفره

امروز استفاده از سفره یکبار مصرف رونق بسیاری پیدا کرده است. این محصولات با مواد اولیه مرغوبی به صورت کاملا بهداشتی تهیه می شوند. از آن جایی که این محصولات ممکن است به صورت مستقیم با مواد غذایی در تماس باشند باید به بهداشت آن ها و کیفیت مواد دقت بسیاری شود. سفره ها در انواع گوناگونی تولید می شوند که هر فرد متناسب با سلیقه و نیاز خود می تواند یکی از آن ها را انتخاب نماید.
این سفره ها کاربرد بسیاری دارند و به دلیل تنوع بالا در رنگ و طرح مناسب استفاده در مراسمات و مهمانی ها هستند. سفره ها ضخامت ها متفاوتی دارند که هر چه ضخامت بیشتر شود کیفیت کار بالاتر می رود در نتیجه استفاده از آن ها آسان تر خواهد بود.
خرید کارتنی سفره برای تولید کننده و مصرف کننده مزایایی به همراه دارد که مهم ترین آن قیمت پایین تر محصول است. تعداد، ابعاد، طرح، رنگ و ... سفره موجود در هر کارتن با توجه به شرکت تولید کننده می تواند متفاوت باشد. اغلب این کارتن ها دارای ۲۰ تا ۴۰ رول سفره هستند. همانطور که گفته شد اندازه سفره ها متفاوت است اما به صورت استاندارد اکثرا در ابعاد ۱۲۰ در ۱۰۰ سانتی متر تولید می شوند.
برای خرید کارتنی سفره می توانید با ما در فروشگاه آرمانی همراه باشید تا انواع سفره های یکبار مصرف را با قیمت کارخانه خریداری کنید. با تولیدکننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی می توانید در این مقاله آشنا شوید.

خرید سفره یکبار مصرف از فروشگاه آرمانی

آرمانی یکی از برندهای معتبر است که انواع محصولات و ظروف یکبار مصرف را با کیفیتی بالا و با رعایت حفظ سلامت افراد تولید می کند. با توجه به پیشرفت هایی که در این زمینه ایجاد شده، این محصولات به صورت تجزیه پذیر و دوست دار محیط زیست تولید می شوند. تنوع محصولات شرکت آرمانی بسیار بالا است و بیش از ۱۰۰۰ نوع کالای متفاورت دارد. برخی از محصولات این شرکت را در زیر معرفی کرده ایم:

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای خرید سفره یکبار مصرف به صورت اینترنتی هستید ما فروشگاه آنلاین آرمانی 724 را به شما پیشنهاد می دهیم. خرید سفره یکبار مصرف از کارخانه بسیار به صرفه تر از تهیه آن از بازار است، شما عزیزان می توانید برای خرید سفره یکبار مصرف با قیمت کارخانه با وب سایت فروشگاهی آرمانی724 همراه شوید.

خرید سفره یکبار مصرف از فروشگاه آرمانی 

سفره یکبار مصرف آرمانی

شرکت آرمانی مجموعه کاملی است که در زمینه محصولات یکبار مصرف فعالیت می کند و با توجه به نیاز مشتری ها انواع سفره یکبار مصرف، نایلون و ... را با کیفیت بالا تولید می کند. سفره های یکیار مصرف از محصولات ضروری هستند که کار سخت پاک کردن و شستن سفره را برای افراد آسان کرده است.
سفره های یکبار مصرف آرمانی شامل انواع زیر هستند:

نوشتن دیدگاه