سبد خرید شما خالی می باشد.

0
انواع سفره یکبار مصرف کدامند

دسته بندی‌های مختلفی برای انواع سفره‌های یکبار مصرف ارائه شده اند. از دسته بندی براساس مواد اولیه گرفته تا دسته بندی براساس کاربرد را در این حوزه می‌توان یافت. اگر به دنبال کاربردهای انواع a href="/category/47-سفره-یکبار-مصرف" title="سفره">سفره یک بار مصر" هستید، یا تمایل دارید درباره مواد اولیه و تولید این محصولات بیشتر بدانید، تا انتهای این مقاله از آرمانی با ما همراه بمانید. برای دسترسی به عمده فروشی ظروف یکبار مصرف و خرید انواع لوازم همچون طاقه سفره یکبار مصرف، سفره یکبار مصرف ضخیم و ... می توانید خرید خود را با اطمینان از سایت آرمانی 724 انجام دهید. آرمانی مرکز تولید سفره یکبار مصرف است و همچنین شما این امکان را دارید تا از طریق این سایت انواع ظروف یکبار مصرف با برندهای مختلف را به صورت عمده و با قیمت کارخانه خریداری کنید. 

 انواع سفره یکبار مصرف کدامند

انواع سفره یکبار مصرف کدامند

انواع سفره یکبار مصرف در دسته بندی هایی بر اساس طرح، کاربرد، برند و جنس قابل گروهبندی هستند. شما عزیزان می توانید زیر گروه هایی که برای هریک از این گروه های کلی وجود دارد را در آرمانی مشاهده کنید.

کاربردهای انواع سفره یکبار مصرف

  • سفره یکبار مصرف مجلسی: یکی از انواع سفره یکبار مصرف که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است، سفره‌های مجلسی است. این سفره‌ها طراحی بسیار زیبا و شیکی دارند که مشتریان بسیاری را جذب کرده است. این سفره‌ها برای میز ناهار خوری، کابینت، کاور و… به کار گرفته می‌شوند. طراحی‌های این سفره‌ها بسیار متفاوت است. به شکلی که هم در جشن‌ها و هم در مراسم‌های عزاداری می‌توان از این محصولات استفاده کرد از سوی دیگر رنگ بندی متنوعی که این محصولات دارند، باعث شده بتوان از آن‌ها در موقعیت‌های متفاوت استفاده کرد.
  • a href="/category/141-سفره-یکبار-مصرف-کاغذی" title="سفره یکبا">سفره یکبار مصرف کاغذی</a": مهم‌ترین تفاوتی که سفره‌های یکبار مصرف کاغذی با سایر سفره‌ها دارند، موادی است که در کنار مواد سفره معمولی استفاده می‌شود. دستمال‌های کاغذی که در کنار این سفره‌ها به کار گرفته می‌شوند، موجب گسترده‌تر شدن کاربرد این سفره‌ها شده است. همانطور که می‌دانید سفره‌های یکبار مصرف مقدار کمی آب و مایعات را درون خود حفظ می‌کند حال تصور کنید کودکی یک لیوان آب را در سفره می‌ریزد اگر از سفره‌های معمولی استفاده کرده باشید، آب جذب نمی‌شود بلکه اگر روی میز باشد، ممکن است آب روی زمین بریزد راه حل چنین مشکلاتی، استفاده از سفره‌های یکبار مصرف کاغذی است.
  • سفره یکبار مصرف پلاستیکی: یافتن تنها یک کاربرد برای این سفره‌ها، بسیار مشکل است. چرا که این سفره‌ها در هر مکان کاربرد متنوعی دارند. در خانه‌ها از این سفره‌ها برای سبزی پاک کردن، غذا خوردن، تمیز کاری و… استفاده می‌شود. این در حالی است که در رستوران‌ها از این سفره‌ها به شکل گسترده‌تری استفاده می‌شود. یکی از مهم‌ترین نکات درباره این سفره‌ها، ارزان قیمت بودن آن هاستT همین ارزان بودن باعث شده آن‌ها (یکبار مصرف) باشند اما به یاد داشته باشید رها کردن این مواد در طبیعت، آسیب‌های گسترده‌‌ای به طبیعت دارد. این سفره‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها برای بازیافت هستند.

کاربردهای انواع سفره یکبار مصرف

اختلاف قیمت انواع سفره یکبار مصرف

همانطور که اشاره کردیم، انواع سفره‌های یکبار مصرف برای کاربردهای متفاوتی به کار گرفته می‌شوند. این کاربردهای متفاوت موجب شده از مواد مختلفی در تولید آن‌ها استفاده شود. مهم‌ترین اختلاف قیمتی که انواع سفره یکبار مصرف دارند، برسر همین موضوع است. استانداردها و آرم‌هایی که روی انواع سفره‌های یکبار مصرف درج شده است، هزینه‌های متفاوتی برای تولید کننده به همراه دارند هرچه این استانداردها بیشتر باشد، به معنی محصول با کیفیت بیشتر است اما به همان نسبت هزینه‌ها بیشتر است از این رو سفره‌های یکبار مصرف استاندارد قیمت بالاتری دارند. اگر از یک فروشگاه برند یا فروشگاه حضوری که در ناحیه‌های گران‌تر شهر قرار دارند خرید کنید، باید هزینه‌های بیشتری پرداخت کنید. فروشگاه‌ها بسته به مکان خود هزینه‌های جاری متفاوتی دارند. از این رو خرید از فروشگاه‌های اینترنتی به صرفه‌تر به نظر می‌رسد اما خرید از فروشگاه‌های اینترنتی نیز مزایا و معایب خاص خود را دارند. یکی از بزرگترین معایبی که می‌توان برای این فروشگاه‌ها برشمرد، توان اعتماد کمتر است. البته سیاست‌های فعلی گوگل در جهت افزایش اعتماد مردم به سایت‌ها بوده است. یعنی سایت‌هایی که دروغ می‌گویند یا مشکل دارند با کاهش رتبه مواجه می‌شوند از سوی دیگر از قسمت‌های مختلفی همچون درباره ما و تماس با ما می‌توان اطلاعات مفیدی درباره آن ها کسب کرد و  بیشتر اعتماد کرد.

اختلاف قیمت انواع سفره یکبار مصرف

تولید انواع سفره یکبار مصرف

اولین نکته‌‌ای که باید در این بخش ذکر کنیم، انواع سفره‌های یکبار مصرف براساس مواد اولیه است. سفره یکبار مصرف پلیمر، سفره یکبار مصرف کاغذی و سفره یکبار مصرف OPP از جمله انواع سفره‌های یکبار مصرف از نظر مواد اولیه است. همچنین برای تولید انواع سفره‌های یکبار مصرف از دستگاه‌های یکسانی استفاده می‌شود. از جمله این دستگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگاه تولید نایلون
  • دستگاه جرقه گیر نایلون
  • دستگاه چاپ نایلون
  • دستگاه پرفراز نایلون
  • دستگاه بسته بندی پبلوپک
  • دستگاه‌های عمومی دیگر همچون کمپرسور باد و…

دستگاه تولید نایلون مهم‌ترین دستگاهی است که در این بخش به کار گرفته می‌شود. اکسترود، تولید و رول کردن نایلون اولیه سفره از جمله کارهایی است که این دستگاه انجام می‌دهد. دستگاه بعدی دستگاه جرقه گیر است که وظیفه باردار نمودن سطح پلاستیک را برعهده دارد. این کار یکی از واجبات تولید انواع سفره پلاستیکی است چرا که در صورتی که بدون این کار رنگ به سفره‌ها اضافه شود، رنگ به سادگی از روی سفره از بین می‌رود. دستگاه بعدی دستگاه پرفراژ است. این دستگاه در انواع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک برای خط تولید به کار گرفته می‌شود. دستگاه نیمه اتوماتیک سرعت بالاتری نسبت به دستگاه تمام اتوماتیک دارد، اما نیاز به یک اپراتور تمام وقت هزینه‌های تولید را افزایش می‌دهد. اما برای رول کردن سفره باید از دستگاه نیمه اتوماتیک استفاده کنید.

تولید انواع سفره یکبار مصرف

مواد اولیه انواع سفره یکبار مصرف

مهم‌ترین ماده‌‌ای که در انواع سفره‌های یکبار مصرف به کار گرفته می‌شود، پلاستیک است. این مواد پلیمری بوده از مشتقات نفت می‌باشد. پلی اتیلن گرانول یکی از مهم‌ترین پلیمرهایی است که در تولید این محصولات به کار گرفته می‌شود. درصد به کار بردن این ماده در کنار رنگ و کربن نشان دهنده کیفیت سفره یکبار مصرف شماست. دانه‌های رنگی پلیمری نیز یکی از مهم‌ترین موادی هستند که در زمینه تولید سفره یکبار مصرف به کار گرفته می‌شوند. این مواد قیمت‌های مختلفی دارند که روی قیمت نهایی محصول شما تاثیر می‌گذارند. فیلم‌های OPP یکی دیگر از مهم‌ترین محصولاتی هستند که در زمینه تولید سفره یکبار مصرف اهمیت دارند. فیلم‌های CPP و BOPP نیز در بازار هستند. این مواد هر کدام در تولید نوع خاصی از سفره یکبار مصرف به کار گرفته می‌شوند. برای مثال BOPP چون به شدت استریل است، بیشتر در سفره‌های مناسب کودکان به کار گرفته می‌شود. انواع سفره‌های یکبار مصرف با کاربردهای مختلف را در این مقاله مورد برسی قرار دادیم. هر کدام از این سفره‌ها مواد و تجهیزات مختلفی به منظور تولید نیاز دارند. کیفیت هر کدام از این محصولات نیز برحسب انتظار شما متفاوت است اما اگر به دنبال خرید بهترین محصول در هر حوزه هستید، کافی است سری به فروشگاه اینترنتی آرمانی بزنید.

نوشتن دیدگاه