سبد خرید شما خالی می باشد.
0
هزینه راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف

 به طور کلی نمی توان هزینه دقیقی را برای خط تولید سفره یکبار مصرف برآورد کرد و با توجه به نوسانات زیاد در قیمت ها بهتر است هنگام خرید دستگاه ها از قیمت آن ها اطلاعات کسب کنید. دستگاه های تولید سفره یکبار مصرف ساخت شرکت های ایرانی از کیفیت و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و اکثر متخصصان توصیه می کنند که از دستگاه های ایرانی خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت عمده سفره یکبار مصرف می توانید به فروشگاه اینترنتی آرمانی مراجعه نمایید.

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید سفره یکبارمصرف

یکی از مهم ترین هزینه هایی که خط تولید سفره یکبار مصرف دارد، خرید دستگاه های آن می باشد. این خط تولید شامل چند دستگاه است که وجود همه آن ها ضروری می باشد. دستگاه های مورد نیاز شامل:

  • دستگاه تولید نایلون، این دستگاه در ایران نیز با بهترین کیفیت تولید می شوند اما مدل های چینی آن نیز موجود می باشند که مدل های ایرانی قیمت مناسب تری داشته و سرعت تولید بالایی دارند همچنین دارای خدمات پس از فروش می باشند.
  • دستگاه جرقه گیر نایلون: وجود این دستگاه در خط تولید ضروری است، این دستگاه مانند دستگاه بالا مدل ایرانی و چینی آن در بازار موجود می باشد.
  • دستگاه چاپ سفره یکبار مصرف عریض: یکی از مناسب ترین دستگاه ها در خط تولید سفره یکبار مصرف است.
  • دستگاه رولینگ: این دستگاه در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک موجود است که توصیه می شود دستگاه اتوماتیک آن را خریداری کرد.
  • دستگاه بسته بندی سفره: برای بسته بندی نهایی به کار می رود.

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید سفره یکبارمصرف

صفر تا صد تولید سفره یکبار مصرف

برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف همانند دیگر کارخانه ها چندین مرحله را باید طی کرد، برای این کار ابتدا باید جواز تاسیس را از اداره صنایع و معادن کسب کنید، پس از این در مورد دستگاه ها و میزان سرمایه گذاری و برآورد هزینه آن باید تحقیق کرد، سومین کاری که باید انجام داد خرید دستگاه های مورد نیاز با توجه به مشخصات، سابقه و کیفیت دستگاه می باشد سپس تهیه سالن یا مکانی مناسب برای خط تولید و انجام زیرسازهای لازم است. هر کدام از بخش های بالا مراحل خاص خود را دارند.

  • دریافت جواز: جواز کسب برای خط تولید سفره یکبار مصرف را باید از سازمان صنایع و معادن گرفت که طبق این مجوز شما می توانید در محدوده شهر مورد نظر، نسبت به تولید ظروف یکبار مصرف با ظرفیت و حجم اعلام شده در جواز اقدام کنید، برای کسب جواز نیازی به معرفی محل کارخانه و یا اجاره کارخانه نیست و باید ابتدا محل کارخانه را انتخاب و ظرفیت و مقدار تولید را تعیین کنید. 
  • شرایط اخذ جواز:این شرایط عبارتند از: تابعیت از دولت جمهوری اسلامی، داشتن حداقل سن 18 سال، داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت( در صورت مرد بودن)، 
  • مدارک لازم اخذ جواز: مدارک مورد نیاز به این شرح است: کپی کارت ملی و شناسنامه، واریز فیش 100 هزار تومانی، تهیه طرح توجیهی، پیش فاکتور دستگاه های مورد نیاز از سازنده، ثبت نام در سامانه بهین یاب، تکمیل فرم جواز تاسیس. افراد حقوقی علاوه بر مدارک ذکر شده، اسناد شرکت را نیز لازم دارند.
  • سالن تولید: برای تولید سفره یکبار مصرف باید بدانید به چه دستگاه هایی و چند دستگاه نیاز دارید تا با توجه به آن متراژ مکان مورد نظر را محاسبه کنید. برای ابتدای تولید و همچنین مقدار حداقل فضا برای انبار تولید و مواد اولیه، حداقل متراژ سالن باید 150 متر و ارتفاع 4متر داشته باشد.
  • دستگاه های مورد نیاز: برای تولید سفره های یکبار مصرف به دستگاه های ویژه ای نیاز است که باید از برندهای معتبر خریداری شوند که کیفیت تضمین شده داشته باشند علاوه بر آن شامل خدمات پس از فروش باشند که در صورت مشکل پیدا کردن نگرانی برای تعمیر نداشته باشید.

یکی از ضرورت های تولیدی سفره یکبار مصرف، برق با توان حداقل 100آمپر می باشد. 

دیدگاه‌ها  
#4 ادمین آرمانی 1400-06-27 12:59
به نقل از سهیل کاشمری:
سلام، چقدر هزینه برای راه اندازی کارگاه تولید سفره یکبار مصرف لازمه؟

درود بر شما، هزینه عمده برای راه اندازی خط تولید سفره یکبارمصرف، هزینه های مربوط به خرید دستگاه و تهیه محل کارگاه است که با توجه به نوسانات موجود در بازار ملک و ارز، نمی توان قیمت دقیقی برای این موارد عنوان کرد اما با هر سرمایه ای که وارد مشاغل تولیدی شوید علاوه بر سود مناسب به چرخیدن چرخ تولید و صنعت کشور کمک خواهید نمود.
نقل قول کردن
#3 ادمین آرمانی 1400-06-27 12:59
به نقل از یعقوب خرمدین:
مجوز راه اندازی خط تولید سفره یکبارمصرف را از کجا باید بگیریم؟

سلام بر شما دوست عزیز، برای اخذ مجوز کارگاه تولیدسفره یکبارمصرف باید به سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهر خود مراجعه کنید و پس از تسلیم مدارک مورد نیاز، مجوز خود را دریافت کنید.
نقل قول کردن
#2 سهیل کاشمری 1400-06-27 12:58
سلام، چقدر هزینه برای راه اندازی کارگاه تولید سفره یکبار مصرف لازمه؟
نقل قول کردن
#1 یعقوب خرمدین 1400-06-27 12:57
مجوز راه اندازی خط تولید سفره یکبارمصرف را از کجا باید بگیریم؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول هزینه راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف

حداقل هزینه برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف چقدر است؟
با توجه به نوسانات موجود در بازار ارز و تاثیر مستقیم آن بر قیمت ها، نمی توان هزینه مشخصی را برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف بیان کرد و برآورد هزینه بر اساس قیمت دستگاه های مورد نیاز، هزینه لازم برای محل کارگاه، مواد اولیه و .. تعیین می شود.
برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف به چه دستگاه هایی نیاز است؟
برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف باید دستگاه های مختلفی همچون دستگاه تولید نایلون، دستگاه جرقه گیر نایلون، دستگاه چاپ سفره یکبار مصرف، دستگاه رولینگ و دستگاه بسته بندی سفره را با توجه به هزینه دستگاه ها و میزان بودجه موجود خریداری نمود.