سبد خرید شما خالی می باشد.
0
ظروف یکبار مصرف انوشا اصفهان

ظروف یکبار مصرف، ظرف هایی هستند که پس از استفاده دیگر کاربردی ندارند و باید جهت بازیافت جمع آوری شوند. ظرف یکبار مصرف شامل طیف وسیعی با کاربردهای متفاوت می شود. ظرف های یکبار مصرف توسط کارخانجات مختلفی در سراسر کشور تولید می شوند و هر یک از لحاظ مدل، طرح و رنگ متنوعند. یکی از برندهای ایرانی که چندین سال است در حوزه تولید و عرضه ظروف یکبار مصرف فعالیت می کند، برند انوشا است. برند انوشا در شهر فرهنگی و متمدن اصفهان شروع به فعالیت کرده است. قیمت ظروف یکبار مصرف در سایت آرمانی 724 بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

تنوع ظروف یکبار مصرف انوشا اصفهان

تنوع در شکل، رنگ، سایز و همچنین استفاده راحت از ظروف یکبار مصرف انوشا، سبب شده که بسیاری از افراد ترجیح دهند که در بسیاری از مهمانی ها یا مجالس خود از ظروف یکبار مصرف استفاده کنند.

انواع ظروف یکبار مصرف انوشا اصفهان

زندگی روزمره ما به ظروف یکبار مصرف وابستگی شدیدی پیدا کرده است و کمتر کسی می تواند بگوید که از استفاده از این ظروف اجتناب می کند. ظروف یکبار مصرف انوشا در رنگ های مختلفی در بازار موجود است. شما می توانید با توجه به تم مراسم، خرید خودر را در آن رنگ انجام دهید. در این مورد باید متذکر

شویم که ظروف بی رنگ یا سفید بهترین گزینه برای خرید هستند، چرا که اغلب ظروف یکبار مصرف رنگی، در اثر حرارت، لایه رنگی آن در غذا حل شده و به راحتی وارد بدن فرد می شود.

ظروف پلاستیکی یکبار مصرف انوشا اصفهان

پرمصرف ترین و ارزان ترین نوع ظروف یکبار مصرف همین ظرف های یکبار مصرف پلاستیکی انوشا است. این ظروف توسط این برند اصفهانی در دو نوع تولید می شود؛ ظرف هایی که برای مصارف سرد فقط مناسب است و ظروفی که برای مواد و مایعات داغ نیز قابل استفاده است.

ظروف یکبار مصرف گیاهی انوشا اصفهان

نوع دیگر ظروف یکبار مصرف انوشا که مورد تایید سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت است و مصرف مواد خوراکی و حتی گرم کردن غذا در آنها ضرری برای سلامت انسان و محیط زیست ندارند. این ظرف های تولید توسط انوشای اصفهانی، ظروف یکبار مصرف ظرف های گیاهی نامیده می شود.

ظروف یکبار مصرف آلومينيومی انوشا اصفهان

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی انوشا جزء بهترین و از سالم ترین ظروف یکبار مصرف اصفهانی است. ماندگاری غذا در این ظروف بیشتر بوده و غذا به مدت طولانی تری در آنها گرم می ماند.

ظروف یکبار مصرف کاغذی انوشا اصفهان

دسته دیگری از ظروف یکبار مصرف که توسط این کارخانه در اصفهان تولید شده، ظروف یکبار مصرف کاغذی انوشا هستند که البته رایج ترین و به نوعی اصلی ترین نوع آن ها لیوان ها و بشقاب های کاغذی هستند. این ظرف ها هم طبیعی هستند و هم برای سلامتی ضرری ندارند.

آرمانی ظروف یکبار مصرف انوشا اصفهان

آرمانی ظروف یکبار مصرف انوشا اصفهان

ظروف یکبار مصرف انوشا اصفهان تولید کننده انواع ظروف یکبار مصرف در مدل ها، طرح و رنگ ها های مختلف است. به دلیل راحت بودن استفاده از ظروف یکبار مصرف انوشا و قیمت مناسب آن، این ظروف می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای ظروف استیل، چینی یا پیرکس در مجالس مهمانی، عزاداری، عروسی و… باشد. اگر ظروف یکبار مصرف استاندارد از برندها و سایت های معتبر خریداری نشود، سلامتی شما به خطر می افتد و همچنین آلودگی بیشتری از محیط زیست را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل سایت آرمانی بر آن شده تا انواع ظروف یکبار مصرف انوشا اصفهان را با نازل ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار داده و به صورت عمده در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

نوشتن دیدگاه